ردپای قانون نانوشته در ناکامی سپاهان مقابل گل‌گهر

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، از دست رفتن دو فرصت عالی به فاصله دو دقیقه برای سپاهانی‌ها با از دست رفتن پیروزی همراه شد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ردپای قانون نانوشته در ناکامی سپاهان مقابل گل‌گهر

تیم فوتبال سپاهان شب گذشته پیروزی بسیار ارزشمندی را برابر گل‌گهر سیرجان از دست داد تا نفس قهرمان فصل گذشته را پشت سر خودش در جدول رده بندی احساس کند.

یکی از خصوصیات بارز تیم‌های مورینیو تیزچنگی در ضدحملات انفجاری و سرعتی روی دروازه حریفان است که سپاهان تحت هدایت ژوزه مورایس به عنوان تکنیکال‌منیجر همراه با او شباهات‌های زیادی به آن دارد. سرمربی پرتغالی سپاهان به خوبی این حربه تاکتیکی را ملکه افکار طلایی‌پوشان کرده و نمونه آن را در صحنه گل اول این تیم به استقلال به خوبی دیدیدم.

اما اتفاقی که شاید بیش از هرچیز دیگری هواداران سپاهان را بابت از دست رفتن دو امتیاز این مسابقه حساس ناراحت کند، فرصت‌سوزی بازیکنان در لحظاتی است که از حریف سیرجانی پیش بودند. جایی که در دقیقه 82 و 83 دو ضدحمله پیاپی و پرتعداد بازیکنان سپاهان روی دروازه گل‌گهر با عجله آنها از بین رفت تا دقایقی بعد علیرضا علیزاده روی یک ضربه سر دروازه نیازمند را باز کرده و کار را به تساوی بکشاند.

اتفاقی که بار دیگر این قانون نانوشته و مصطلح بین فوتبالی‌ها مبنی بر تیمی که گل نزد=ند، گل می‌خورد را در اذهان سپاهانی‌ها تداعی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا