واکنش هواداران به تصمیم غیر منتظره مطهری

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر برای هواداران استقلال به عذاب آورترین شکل ممکن به پایان رسید. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

واکنش هواداران به تصمیم غیر منتظره مطهری

در حالی که بر اساس شایعات هواداران استقلال روز گذشته منتظر ثبت قرارداد کاوه رضایی و سیاوش یزدانی بودند و انتظار داشتند تا با خروج یک هافبک، عملیات جذب سعید عزت اللهی هم ممکن شود اما اوضاع اصلا برای آبی‌ها خوب پیش نرفت.

سید محمد حسینی با باشگاه توافق کرد و با فسخ قراردادش به تراکتور پیوست اما ارسلان با رد پیشنهاد تراکتور به باشگاه اعلام کرد حاضر نیست به صورت توافقی از جمع آبی‌ها جدا شود.

او اعلام کرد تنها در صورت دریافت تمام حق و حقوقش حاضر به فسخ قرارداد می‌شود و به همین دلیل نام مطهری در لیست استقلال باقی ماند.

به این ترتیب نه سعید عزت اللهی جذب شد و نه حتی نام کاوه رضایی به لیست استقلال اضافه شد تا هواداران استقلال به شدت از اتفاقات شب آخر نقل و انتقالات خشمگین باشند.

اما واکنش‌ها به تصمیم ارسلان متفاوت بود.
بخشی از هواداران مقصر این وضعیت را مدیریت تیم می‌دانستند. آن‌ها اعتقاد داشتند اگر قرار بود ارسلان در لیست مازاد قرار بگیرد چرا قراردادش را تمدید کردند!
نکته جالب اینکه معمولا تیم‌های اروپایی برای معارفه لباس رسمی فصل جدید خود از بازیکنانی استفاده می‌کنند که مطمئن هستند در فصل جاری بخشی از تیم خواهد بود اما در استقلال اوضاع کاملا برعکس رقم خورد. مراسم معارفه با ارسلان انجام شد و چند روز بعد نام او در لیست خروجی قرار گرفت!

البته بخشی از هواداران به تصمیم ارسلان احترام گذاشتند و اعتقاد داشتند حق و حقوق بازیکن باید پرداخت شود.

نحوه خرید بازیکن و هیجانی وارد شدن مدیریت استقلال به بازار نقل و انتقالات باعث ناراحتی هواداران شده است.
خریدهایی که بدون نظر سرمربی انجام شد و اصلا به پست بازیکنان توجه نشد. استقلال ژستد را از دست داد و انتظار می‌رفت فقط یک مهاجم نوک دیگر به تیمش اضافه کند اما آن‌ها نه تنها قرارداد رمضانی و مطهری را تمدید کردند بلکه شهباززاده، بابایی و کاوه رضایی را هم جذب کردند تا با ترافیک بیش از حد در یک پست به نقطه کور فعلی برسند.

موضع بخش دیگری از هواداران اما علیه تصمیم ارسلان بود و آن‌ها معتقد بودند اگر او واقعا عاشق استقلال است، باید با باشگاه تعامل می‌کرد و روند فسخ قرارداد را سریع‌تر انجام می‌داد.

به هر صورت آخرین شب نقل و انتقالات برای آبی‌ها نه سورپرایز ویژه‌ای داشت و نه خبری از بمب لحظه آخری بود. آن‌ها در بدترین وضعیت ممکن قرار گرفتند و حالا کاوه را هم عملا در لیست خود ندارند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا