دو تیم لیگ برتر نه می‌برند و نه می‌بازند!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران در حالی به پایان رسید که هنوز پنج تیم طعم برد را نچشیده‌اند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

دو تیم لیگ برتر نه می‌برند و نه می‌بازند!

هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران شب گذشته به پایان رسید. سپاهان بعد از دو برد در دو هفته نخست، این هفته مقابل گل گهر به نتیجه مساوی رسید اما با 7 امتیاز، صدرنشینی خود را حفظ کرد. استقلال و پیکان نیز با 6 امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند. در قعر جدول هم تیم‌های تراکتور و ملوان با یک امتیاز حضور دارند.

سپاهانِ صدرنشین به همراه پنج تیم دیگر هنوز طعم باخت را نچشیده‌اند. گل گهر، فولاد، پرسپولیس، ذوب آهن و مس رفسنجان تیم‌هایی هستند که بدون باخت راهی هفته چهارم شدند.

همچنین پنج تیم نیز همچنان در پایان هفته سوم بدون برد هستند. ذوب آهن، مس رفسنجان، نساجی، تراکتور و ملوان پنج تیمی هستند که کسب اولین برد را به هفته‌های بعد موکول کردند.

مس رفسنجان و ذوب آهن با کسب سه مساوی در سه بازی نخست فصل، اسم‌های مشترک دو لیست تیم‌های بدون برد و باخت لیگ بیست و دوم به حساب می‌آیند. آنها که این هفته مقابل هم قرار گرفتند و مساوی کردند، تا اینجای فصل نه باخته‌اند و نه برده‌اند، بلکه سه مساوی و سه امتیاز کسب کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا