بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کرد بیش از یک شکایت پنجره نقل و انتقالاتی این تیم را بسته است. میرمعصوم سهرابی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه موج ورزش شبکه سهند، در خصوص انتقاد تماشاگران تراکتور از نتایج و عملکرد این تیم اظهار کرد: بنده همانند هواداران دلسوز باشگاه از این نتایج ناراضی هستم. جایگاه کنونی تراکتور در شأن این باشگاه نیست. با این هواداران پرشور و مالک دلسوز نباید در این جایگاه باشیم. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

او ادامه داد: بیشتر بازیکنان تیم ملی از بازیکنان شاغل در خارج از ایران انتخاب می‌شوند و بازیکنان باکیفیت هم دوست دارند در تیم‌هایی که پخش مستقیم دارند و در آسیا بازی می‌کنند، حضور یابند. به این نتیجه می‌رسیم که ابتدای فصل باید بازیکنان اصلی را حفظ کرده و بازیکنان خوب و تأثیرگذار جذب می‌کردیم. مالک باشگاه در کار فنی دخالت نمی‌کند و مربیان ابتدای فصل و فصل گذشته باید مانع از جدایی این همه بازیکن باکیفیت می‌شدند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص انتشار دو نامه در فضای مجازی که یکی از آنها لیست نفرات مدنظر فیروز کریمی در ابتدای فصل را نوشته و درخواست این سرمربی برای جذب نفراتی همچون فرشید اسماعیلی، کاوه رضایی، کی‌روش استنلی، گادوین منشا و … را داشت، ابراز کرد: انتشار این دو نامه شیطنت است. هر دو با لوگوهای مختلف پخش شده‌اند. ابتدا در خصوص جذب بازیکن تیم «شمس‌آذر» نامه نوشته شده است که در پاسخ به آن به نظر مالک اشاره شده و نوشته شده، «بهتر است از بازیکنان بومی به جای جذب بازیکنی از تیم شمس‌آذر، استفاده شود.» که تصمیم معقولی است.

بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور

سهرابی تصریح کرد: نامه‌ی دوم نیز از لوگوی قدیمی استفاده شده و شماره‌‌ای برای آن درج نشده است و به نظرم اسم یک سری بازیکن را برای رفع مسئولیت نوشته‌اند؛ چراکه همه می‌دانند که کاوه رضایی در اروپا بازی می‌کند و علاقه‌ای برای حضور در فوتبال ایران ندارد، فرشید اسماعیلی در آن مقطع با تیم دیگری قرارداد بسته بود و در خصوص برخی بازیکنان نیز هواداران علاقه‌ای برای جذب آنان نداشتند.

او اضافه کرد: عدم بدنسازی مناسب، مصدومیت‌ متعدد بازیکنان و کم‌لطفی داوران در سه بازی بخشی از دلایل کسب نتایج ضعیف تراکتور در این فصل است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص نبود مربی بدنساز در ابتدای فصل، ابراز کرد: خود مربی باید اعضای کادرفنی همچون مربی بدنساز، آنالیزور، دستیار و … را مشخص می‌کرد. ما نمی‌خواهیم کسی را متهم کنیم و اکنون برای برون رفت از این شرایط راهکار داریم. من به هواداران اعلام می‌کنم ورود خوبی به نقل و انتقالات خواهیم داشت. 

سهرابی ادامه داد: ما در تعطیلات نیم‌فصل تیم را از نظر یارگیری، هماهنگی تیمی و بدنی ارتقا خواهیم داد. بارها با کادرفنی جلسه گذاشته و اعلام کرده‌ام اگر نفری را می‌خواهید، اعلام کنید. کادرفنی هم حساسیت ویژه‌ای برای جذب بازیکن خوب دارد.

او در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، اظهار کرد: پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه از دو ماه قبل به دلیل شکایت اروین بسته بود و رای حمزاوی تنها دو روز است که آمده و در ادامه رأی پرونده بازیکن دیگری را هم خواهیم داشت. مالک باشگاه به من اعلام کرد که هواداران نگران نباشند، پنجره نقل و انتقالاتی همچون ابتدای فصل، باز می‌شود و گروهی در استانبول پیگیر این موضوع هستند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور اضافه کرد: پنجره نقل و انتقالاتی تعداد زیادی از باشگاه‌های دولتی و صنعتی بسته شده بود ولی ما با درایت مالک باشگاه از حیث پنجره نقل و انتقالات مشکلی نخواهیم داشت و هیأت مدیره پیگیر کارهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا