اکبر ایمانی / غایب بزرگ تراکتور

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”هافبک دفاعی سرخ‌پوشان تبریزی روز گذشته در مصاف با ذوب‌آهن چهار اخطاره شد و بازی با پرسپولیس را از دست داد. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

اکبر ایمانی / غایب بزرگ تراکتور
در جریان شکست یک گله تراکتور در خانه مقابل ذوب‌آهن، یکی از مهره‌های حاضر در ترکیب سرخ‌پوشان تبریزی، اکبر ایمانی هافبک دفاعی تراکتوری‌ها بود که در بازار تابستانی در شرایطی پر سر و صدا در این تیم ماند و به یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب تیمش بدل شد.

ایمانی که توانسته به خوبی نظر سولدو را به خود جلب کند، در تمامی بازی‌های این فصل تراکتور در کسوت یار ثابت در ترکیب تیمش به میدان رفته و نمایش‌های کم‌نوسانی را هم نشان داده است تا در ۲۹ سالگی میزان آمادگی خود را این‌چنین به نمایش بگذارد.

اما روز گذشته و در جریان شکست یک گله تراکتور مقابل ذوب‌آهن، اکبر ایمانی چهارمین اخطار فصل خود را در دقایق پایانی بازی دریافت کرد تا برای سومین بازی پیاپی از داوران کارت زرد بگیرد و با احتساب کارت زرد هفته پنجم مقابل سپاهان، از دیدار هفته سیزدهم تراکتور محروم شود.

شاگردان سولدو در هفته سیزدهم در ورزشگاه آزادی بایستی به مصاف پرسپولیس بروند و حالا سرمربی کروات با یک چالش جدی برای چینش ترکیب تیمش مواجه شده و باید دید چه کسی در تهران به عنوان جانشین اکبر ایمانی در ترکیب تراکتور به میدان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا