برخورد عجیب با سرمربی تراکتور در نشست مطبوعاتی!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، حتی حرفهای تمجیدآمیز ساکت الهامی هم باعث نشد تا خبرنگاران تبریزی از سوالات تند و تیز خود کنار بکشند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

برخورد عجیب با سرمربی تراکتور در نشست مطبوعاتی!

تساوی مقابل هوادار پس از آن رقم خورد که تراکتور با دو نمایش نسبتا خوب، برابر دو مدعی قهرمانی لیگ برتر (گل‌گهر و فولاد) شکست خورد و از ذوب‌آهن یک امتیاز گرفت. طرفداران تراکتور انتظار داشتند تیمشان در حضور آنها هوادار را شکست دهد اما این بار حتی خبری از نمایش جذاب، هجومی و پرموقعیت نبود و تی‌تی‌ها با فرصت‌های حداقلی بازی را به پایان رساندند.

با این حال حتی این نمایش تراکتور را هم می‌توان امیدوارکننده دانست. جایی که اگر ضربه قیچی محمد عباس‌زاده به چارچوب می‌رسید یا گوستاوو واگنین با خودخواهی حداقلی به توپ ضربه می‌زد یا اگر یکی از ضربات سر روی ارسالهای ریکاردو آلوز به ثمر می‌نشست، سرخپوشان تبریزی می‌توانستند به اولین سه امتیاز فصل برسند.

اما در چنین شرایطی تمام نقاط مثبت تراکتور تحت هدایت قربان بردیف که به وضوح منظم‌تر، منسجم‌تر و متمرکزتر از تیم فصول گذشته تراکتور فوتبال بازی می‌کند، از سوی گروهی از خبرنگاران تبریزی نادیده گرفته شد تا آنها تنها پس از گذشت چهار هفته با سوالاتی تند و تیز به سراغ نشست خبری سرمربی روس‌تبار بروند.

این در حالی است که پیش از حرفهای بردیف، ساکت الهامی در یک کنفرانس گرم و صمیمانه، صحبتهای تمجیدآمیزی را نسبت به تراکتور انجام داد و گفت که اگر به بردیف فرصت داده شود، تیم او درمیان دو تیم برتر نیم فصل دوم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا