چشمی: 40 میلیون استقلالی از ما انتظار دارند

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، هافبک دفاعی استقلال ابراز امیدواری کرد در هفته‌های آینده به برتری دست پیدا کنند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

چشمی: 40 میلیون استقلالی از ما انتظار دارند

روزبه چشمی که برای پنجمین مسابقه پیاپی برای استقلال به میدان رفت و یکی از مهره‌های اصلی ساپینتو بود، توانست مثل همیشه نمایش مطمئن و خوبی مقابل پیکان داشته باشد و در میانه زمین با پاس‌های کم اشتباه و حضور موثر در کارهای دفاعی به تیمش کمک کند.

چشمی درباره دیدار استقلال و پیکان عنوان کرد: ابتدا باید از هواداران عذرخواهی کنم. آنها در این شرایط بد اقتصادی برای حمایت از استقلال به ورزشگاه می‌آیند و از حضورشان در کنارمان واقعا خوشحال می‌شویم، اما به طبع انتظار برد از ما دارند که کاملا به حق است.

او ادامه داد: ما نسبت به ۴۰-۳۰ میلیون هوادار استقلال که در خانه بازی‌ها را می‌بینند یا در ورزشگاه حمایت می‌کنند، مسئول هستیم. قطعا تمام بازیکنان و کادر فنی تلاش خود را برای شادی هواداران انجام می‌دهند ولی باید روی یک سری از مسائل کار کنیم.

بازیکن با تجربه استقلال اضافه کرد: به نظرم پیکان تیم ضعیفی نیست ولی دیدید مقابل ما چطور بودند؛ ما از نظر مالکیت توپ و موقعیت خیلی بهتر از آنها بودیم، اما باید روی ضربات آخر و یک سری مسائل کار کنیم تا موفق شویم. قطعا کادر فنی و بازیکنان در تمرینات تلاش خود را انجام می‌دهند تا بهتر از این شویم.

چشمی تصریح کرد: باید روی تمام‌کنندگی خودمان کار کنیم و گل بزنیم؛ با این مساوی سه امتیاز از صدر جدول عقب هستیم ولی استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود و می‌توانید از روند بازی و موقعیت‌سازی این موضوع را متوجه شوید.

او یادآور شد: یک سبک جدیدی در روند بازی استقلال در حال اجرا است، اما با این وجود از تماشاگران عذرخواهی می‌کنم. تمام بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنند تا سه امتیازها را جمع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا