این 8 ورزشگاه می‌توانند میزبان زنان باشند

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، با اعلام سهیل مهدی 8 ورزشگاه در لیگ برتر می‌توانند پذیرای زنان درمسابقات فوتبال باشند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

این 8 ورزشگاه می‌توانند میزبان زنان باشند

حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای مسابقه استقلال و مس کرمان این امید را به وجود آورد که این میزبانی به سایر ورزشگاه‌های کشور هم برسد. از این رو، سازمان لیگ فوتبال در تلاش است بعد از حضور تمرینی زنان در آزادی که به خوبی انجام شد این موضوع را به سایر شهرها هم تعمیم بدهد.

حالا به نظر می‌رسد برخی ورزشگاه‌های دیگر در شهرستان‌ها نیز مشکلی برای پذیرایی از زنان با توجه به امکانات سخت افزاری‌ ندارند.

سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ، در این خصوص لیست ورزشگاه‌هایی که می‌توانند پذیرای زنان باشند، اعلام کرد. او گفت: «استادیوم‌های شهدای فولاد، نقش جهان، فولادشهر، گل‌گهر سیرجان و امام رضا(ع) بهترین ورزشگاه‌هایی هستند که می‌توانند پذیرای بانوان باشند.»

رییس کمیته مسابقات افزود: «همچنین 2 استادیوم نوساز مس کرمان و مس رفسنجان اگر وارد مدار مسابقات شوند، از بهترین‌ها برای میزبانی بانوان و آقایان هستند.»

بر این اساس احتمالا در آینده‌ای نزدیک شاهد آن خواهیم بود که 7 ورزشگاه مذکور به همراه ورزشگاه آزادی بتوانند از زنان تماشاگر فوتبال هم میزبانی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا