سیدحسین به رکورد طالب‌لو در لیگ برتر رسید

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، کاپیتان استقلال با بسته نگه داشتن دروازه خود مقابل پیکان به رکورد وحید طالب لو در تعداد کلین شیت برای آبی‌ها رسید. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

سیدحسین به رکورد طالب‌لو در لیگ برتر رسید

استقلال در طول تاریخ دروازه بان های خوب و مطرح متعددی را به خود دیده که توانسته اند در بازی های مهمی به این تیم کمک کنند و رکوردهای جالبی را نیز به ثبت برسانند. آبی‌ها هم‌اکنون نیز یک دروازه بان خوب و باتجربه در ترکیب خود دارند که بسیار به آنها کمک می کند.

سیدحسین حسینی مرد شماره یک استقلال در فصل جاری تاکنون 5 بار برای تیمش به میدان رفته و 3 بار دروازه اش را بسته نگه داشته است. حسینی با کلین شیت مقابل پیکان حالا به یک رکورد جدید در ترکیب استقلال رسیده است.

او در مسابقه با پیکان پنجاه و چهارمین کلین شیت خود را برای استقلال در لیگ برتر ثبت کرد تا به رکورد وحید طالب لو از این حیث برسد. در تاریخ استقلال در لیگ برتر سیدمهدی رحمتی با 94 کلین شیت بهترین دروازه بان آبی ها از این حیث محسوب می شود و بعد از او وحید طالب لو با 54 کلین شیت ایستاده بود. حالا حسینی به رکورد طالب لو رسیده و قطعا در ادامه مسابقات از این رکورد هم عبور خواهد کرد.

اگرچه فاصله تعداد کلین شیت حسینی و رحمتی در لیگ برتر زیاد به نظر می رسد اما دروازه بان 30 ساله استقلال با توجه به شرایط خوب و آمادگی جسمانی مطلوبی که دارد و با در نظر گرفتن این موضوع که او چند سال دیگر می تواند برای آبی ها به میدان برود، بدون تردید برای رسیدن به رکورد رحمتی و ثبت نام خودش در تاریخ همه تلاشش را خواهد کرد.

فراموش نکنیم که حسینی پارسال با ثبت 8 کلین شیت بهترین رکورد را در لیگ های 16 تیمی از نظر بسته نگه داشتن دروازه در یک فصل به نام خود ثبت کرد و حالا برای رکوردهای بزرگ تلاش خواهد کرد.

گفتنی است؛ در رده بندی بهترین گلرهای استقلال از حیث تعداد کلین شیت در لیگ برتر محمد محمدی و هادی طباطبایی با 13 کلین شیت به طور مشترک عنوان چهارم را در اختیار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا