قرعه کشی؛ استقلال و پرسپولیس باز هم در هفته هفتم یا هشتم!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، بازی‌های لیگ برتر امروز قرعه کشی می‌شود و تیم‌ها از ترتیب بازی‌های خود در فصل جدید مسابقات مطلع خواهند شد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

قرعه کشی؛ استقلال و پرسپولیس باز هم در هفته هفتم یا هشتم!

قرعه سخت و آسان در هفته‌های ابتدایی از بحث های مهم بعد از قرعه کشی بازی‌ها است. اما آنچه که اجتناب ناپذیر است اینکه همه تیم ها با هم بازی خواهند کرد. از موارد مورد انتظار اهالی فوتبال رویارویی دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته اول یا به عبارتی دیگر در هفته های ابتدایی است که تا اکنون این موضوع محقق نشده است و مدیران سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در خصوص چرایی این موضوع آن را یک اتفاق طبیعی قلمداد می کنند. با این حال نمی شود منکر شد که شیوه چینش تیم ها در گلدان های قرعه کشی به گونه ای است که مثلا تیم های آبی و قرمز نباید در یک هفته به صورت مشترک میزبان باشند. چرا که هر دو تیم در استادیوم آزادی به میدان می‌روند. به واقع تیم های همشهری و حتی در برخی استان ها تیم های هم استانی، در یک هفته میزبان یا میهمان نخواهند بود.

با این اوصاف و با توجه به تجربیات گذشته احتمالا تیم های استقلال و پرسپولیس یک بار دیگر در هفته هفتم یا هشتم و شاید هم نهم با هم بازی خواهند کرد.

فصل جدید بازی های لیگ برتر قرار است از 21 مرداد آغاز شود. پیش از این قرار بود شاهد برگزاری دیدار سوپر جام بین تیم های استقلال و نساجی باشیم که با نظر سازمان لیگ این دیدار در تعطیلات نیم فصل برگزار خواهد شد. این در حالی است که این دیدار در خیلی از کشورها پیش از شروع فصل برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا