خشم و کلافگی از سر و روی ساپینتو می‌بارید

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، آخرین دیدار از هفته پنجم لیگ برتر بین دو تیم استقلال و پیکان برگزار شد که دو تیم در پایان به نتیجه تساوی رضایت دادند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

خشم و کلافگی از سر و روی ساپینتو می‌بارید

استقلال فرصت این را داشت تا با پیروزی در این مسابقه به جایگاه دوم صعود کند و در فاصله یک امتیازی رقیب سنتی خود قرار بگیرد و هواداران این تیم هم انتطار یک پیروزی راحت را داشتند اما اوضاع بر وفق مراد آبی‌ها پیش نرفت.

دفاع فشرده و بی‌نقص پیکانی‌ها با گذشت زمان فقط باعث کلافگی و سردرگمی بیشتر ساپینتو می‌شد و روند تیم او در طول ۹۰ دقیقه مثبت نبود.

در نیمه نخست نمایش استقلال عالی بود اما در یک سوم پایانی نیمه دوم، تعویض‌های پر تعداد و تغییر پست بازیکنان و همچنین ارائه یک نمایش احساسی همه چیز را به سود پیکان رقم زد. البته ساپینتو در مقاطعی از بازی خوش شانس بود که تیمش گلی دریافت نکرد و این مهم را مدیون درخشش‌های ادامه‌دار سنگربان و کاپیتان خود است. استقلال ساپینتو به وضوح نشان داده تمایل زیادی به ارائه بازی هجومی دارد و شب گذشته این امر را نشان داد. تیم او تمام راه‌های ممکن برای گلزنی را امتحان کرد اما یا ضربات آخر چند قدم با خوشبختی فاصله داشتند یا دژ دفاعی مجتبی حسینی سر بزنگاه خودش را به صحنه گل می‌رساند.

در پایان بازی بخشی از هواداران استقلال انتقادات شدیدی خطاب به ساپینتو کردند، حتی یکی از هواداران این تیم در حرکتی عجیب با پرتاب بطری، ساپینتو را بدرقه کرد.

اتفاقی که باعث ناراحتی کاپیتان آبی‌ها هم شد. در حالی‌که فقط ۵ هفته از لیگ برتر گذشته و فاصله آن‌ها با صدر جدول فقط ۳ امتیاز است اما آن‌ها برخورد مناسبی با سرمربی و بازیکنان خود در پایان بازی نداشتند. اتفاقاتی که به ساپینتو نشان داد ماه عسل او در استقلال خیلی زود به پایان رسیده و باید آماده چالش‌های سخت‌تری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا