خنده‌های ساپینتو و کاپیتان؛ خوشبختی از راه می‌رسد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، ساپینتو با چهره‌ای شادمان تمرینات استقلال را دنبال می‌کند و امیدوار است که تیم او به زودی خود را پیدا کند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

خنده‌های ساپینتو و کاپیتان؛ خوشبختی از راه می‌رسد

استقلال 3 امتیاز را در بازی با سپاهان و 2 امتیاز را در بازی با نفت مسجد سلیمان از دست داد تا میزان امتیازاتی که از 4 بازی ابتدایی به دست آورد به عدد ۷ برسد اما این برای سرمربی استقلال خیلی جای نگرانی ندارد. او بر این عقیده است که استقلال با توجه به تمریناتی که پشت سر گذاشته به زودی راه خود را برای امتیازگیری و حرکت در مسیر قهرمانی پیدا خواهد کرد. امتیازات از دست رفته بهانه قانع کننده‌ای برای مربی پرتغالی نیست که در تمرینات استقلال خشمگین باشد و توانمندی فنی آبی‌ها را زیر سوال ببرد.

استقلال شیوه بازی‌اش را عوض کرده و البته نفرات زیادی هم در ترکیب تیم به خصوص در خط حمله تغییر کرده‌اند به طوری‌که در بازی قبلی پیمان بابایی، در نوک خط حمله تیم به میدان رفت و یکی از وینگرها، محمد محبی بود که در سانتاکلارا بازی می‌کرد؛ طبیعتا این بازیکنان برای جا افتادن در ترکیب تیم نیاز به زمان دارند. ساپینتو، به آرامی و بازی به بازی در پی پیدا کردن ترکیب اصلی خویش است. البته او شیوه بازی تیم را نهایی کرده و به نظر می‌رسد استقلال از این پس با شیوه 3-3-4 بازی خواهد کرد.

لبخند ساپینتو در تمرینات به همراه جدیت او نشان می‌دهد، با وجود همه دغدغه‌هایی که از سوی پیشکسوتان استقلال مطرح می شود، او از روند کار تیمش راضی است. هر چند بر این عقیده است که تیمش برای بهتر شدن جا دارد و نباید در این مقطع متوقف شود. یکی از تصاویری که دیروز در تمرین استقلال از دوربین رضا سعیدی‌پور عکاس باشگاه ثبت شد، خنده‌های ساپینتو در کنار کاپیتان سیدحسین حسینی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا