همه خریدهای این تیم قرمز است

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، نساجی بعد از جذب محمد شریفی و علی شجاعی از تیم پرسپولیس در تلاش برای جذب یک بازیکن دیگر از جنس قرمز است؛ علیرضا ابراهیمی. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

همه خریدهای این تیم قرمز است

علیرضا ابراهیمی از تیم گل گهر پیراهن تیم پرسپولیس را بر تن کرد اما فصل گذشته در بیشتر بازی های این تیم نیمکت نشین بود و حالا در لیست خروجی تیم قرار گرفته است. حمید مطهری با شناخت کافی از این مدافع او را در لیست خرید نساجی قرار داده و باشگاه در روزهای اخیر صحبت های متعددی را با این بازیکن داشته است و امیدوار است این مذاکرات در نهایت منجر به عقد قرارداد شود.

علیرضا ابراهیمی در صورت عقد قرارداد با تیم نساجی سومین بازیکن تیم مازنی جذب شده از تیم پرسپولیس خواهد بود. البته او از تیم زادگاهش یعنی مس کرمان هم پیشنهاد برای بازی دریافت کرده است و باید منتظر ماند و دید که در روزهای آتی با چه تیمی قرارداد خواهد بست. حمید مطهری، همچنین در تلاش است دو بازیکن خارجی در خط دفاع و حمله را به ترکیب تیم اضافه کند تا تیم نساجی با شرایط بهتری آماده حضور در بازی ها شود.

تا به این جای کار محمد شریفی و علی شجاعی خریدهای نساجی بودند. هم چنین مرتضی منصوری با جدایی از نساجی به تیم مس رفستجان ملحق شد. کریم اسلامی بهترین مهاجم نساجی در فصل گذشته که زننده 8 گل برای تیمش بود هم این روزها به تمرینات تیم نساجی ملحق شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا