قلعه‌نویی: رحمتی نقش اساسی در قهرمانی‌هایم داشت

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، سرمربی اسبق استقلال به بیان خاطره جالبی از دروازه‌بان و کاپیتان تیمش در آن مقطع پرداخت. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

قلعه‌نویی: رحمتی نقش اساسی در قهرمانی‌هایم داشت

امیر قلعه‌نویی شب گذشته در استودیوی برنامه شب های فوتبالی حاضر شد و گفت‌وگویی مفصل با مهدی توتونچی انجام داد. او در بخشی از این مصاحبه، نظر خود را درباره نام هایی که مجری برنامه مطرح کرد، به زبان آورد.

زمانی که توتونچی نام مهدی رحمتی را گفت قلعه‌نویی به بازگویی یک خاطره از دروازه‌بان سابق استقلال پرداخت و گفت: زمانی که مربی استقلال بودم، پایم را عمل کرده بودم که یکی از دوستان خبرنگار گفت چه ساعتی خلوت است که ما با یک نفر به دیدن شما بیاییم؟ گفتم ساعت چهار کسی نیست اما اتفاقا آن ساعت خانه ما شلوغ بود و دوستان نیم ساعتی در ماشین منتظر ماندند تا میهمان های ما بروند.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: زمانی که دو دوست عزیز آمدند دیدم آقای رحمتی هم همراه آنها است. مهدی برای من دردل کرد و من گفتم مهدی جان ما دو دروازه‌بان داریم و شما بهتر است… خلاصه به او کمک کردیم و به استقلال آمد. مهدی اشتباهاتی کرد اما در قهرمانی ها نقش بسیار زیادی داشت.

سرمربی سابق استقلال سپس گفت: من همیشه به بازیکنان می‌گویم وقتی تیمی می‌خواهد قهرمان شود، باید در ۲۱-۲۲ بازی تیم برنده شود، ۳-۴ بازی را ساختار دفاعی دربیاورد و چند بازی را هم گلر‌. من همیشه مهدی رحمتی و وحید را مثال می‌زنم که در این قهرمانی ها تاثیر زیادی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا