دیاباته در تمرین عصر امروز پرسپولیس

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید قرارداد شیخ دیاباته یک ساله خواهد بود. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

دیاباته در تمرین عصر امروز پرسپولیس

رضا درویش پس از امضای قرارداد دیاباته در باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت: تشکر می‌کنم از شما که باوجود تعطیلی، زحمت کشیدید و آمدید. البته برای ما جمعه و شنبه فرقی ندارد و ما برای دلخوشی هواداران و تامین نظر کادرفنی، هرکاری انجام می‌دهیم. وقتی آمدید دیدید از همکاران خدماتی، روابط عمومی، بین‌الملل حضور داشتند و الان هم در حال کار هستند.

وی در مورد امضای قرارداد با دیاباته عنوان کرد: بعد از مذاکراتی که با آقای دیاباته داشتیم، دیروز آمدند، یکسری آزمایشات باید انجام می‌دادند که دادند و امروز برای عقد قرارداد به باشگاه آمدند. بعد از ظهر هم سر تمرین خواهند رفت و انشالله که خواسته‌های تیم تامین شده باشد. تیمی شاداب و بسیار محکم داشته باشیم و لیگ را با قدرت ادامه دهیم.

درویش با اشاره به مدت قرارداد اظهار داشت: قرارداد یکساله است و قرار است با توافق ایشان و کادرفنی، تمدید کنیم چون ایشان تمایل داشتند در پرسپولیس بمانند و می‌گفتند از وقتی آمدم ایران علاقه‌ خاصی به پرسپولیس و هوادارانش داشتم.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد خرید بازیکنی که سابقه حضور در استقلال را داشته، گفت: ما همه تلاشمان این است که کادرفنی و هواداران رضایت داشته باشند و وقتی اثر رضایت آنها را می‌بینیم، خستگی از تنمان در می‌رود. همه خریدهای ما خوب بودند، خریدهای داخلی هم بهترین بازیکنان را خریدیم و بازیکنان خارجی هم فکر کنم منحصربفرد بودند. امیدوارم این‌ها دست به دست هم بدهند و تیم خوبی درست شود. ما این فصل کار نو کردیم و سعی کردیم در مقابله با دلالی، قدمهایی برداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا