ترکیب احتمالی استقلال برای بازی امروز

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، با توجه به عملکرد استقلال در بازی گذشته، احتمال می‌رود که این تیم با کمترین تغییرات ممکن نسبت به بازی قبل، با نفت مسجدسلیمان دیدار کند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ترکیب احتمالی استقلال برای بازی امروز

هفته چهارم از رقابت‌های لیگ برتر، امروز آغاز می‌شود که در یکی از این دیدارها، استقلال در مسجدسلیمان به مصاف نفت خواهد رفت. انتظار می‌رود که ریکاردو ساپینتو برای این مسابقه، کمترین تغییرات را نسبت به بازی قبل در ترکیب تیمش ایجاد کند.

آبی‌پوشان هفته قبل با تغییر سیستم و استفاده از خط دفاعی 4 نفره از سد مس کرمان گذشتند و انتظار می‌رود امروز نیز با همین آرایش با نفتی‌ها دیدار کنند.

کاپیتان استقلال پس از کلین شیت در دیدار هفته گذشته، امروز با روحیه بالایی به مصاف نفت خواهد رفت. حسینی که در دو دیدار هفته نخست برابر سپاهان و ملوان دروازه‌اش را باز شده دید، امروز نیز وظیفه حراست از قفس توری آبی‌ها را برعهده دارد.

پس از عملکرد خوبی که خط دفاعی استقلال در دیدار قبل برابر مس کرمان داشت، ساپینتو علاقه‌ای به تغییر در این پست حساس ندارد. رافائل سیلوا به همراه عارف غلامی در مرکز خط دفاعی به میدان می‌روند. صالح حردانی در راست و ابوالفضل جلالی نیز در سمت چپ انجام وظیفه خواهند کرد.

با توجه به رفع مصدومیت زبیر، ممکن است او امروز در خط میانی و در کنار مهدی‌پور بازی کند. دو بازیکنی که از فصل گذشته به هماهنگی بالایی رسیده اند و امروز می توانند به مانند قبل، در ترکیب اصلی قرار بگیرند، هر چند که روزبه نیز می تواند در صورت صلاحدید کادرفنی، به جای زبیر در زمین مسابقه حاضر شود. آرش رضاوند نیز سومین هافبک آبی‌ها خواهد بود که وظیفه تغذیه مهاجمین تیمش را خواهد داشت.

کوین یامگا که در بازی قبل تک گل استقلال را وارد دروازه مس کرد، امروز به عنوان وینگر راست انجام وظیفه می‌کند. در سمت چپ نیز محمد محبی به دنبال این است که نخستین گل خود با لباس استقلال را به ثمر برساند.

با وجود ناکامی شهباززاده در امر گلزنی، اما او امروز نیز تک مهاجم تیم خواهد بود و در نوک خط حمله به میدان خواهد رفت.

ترکیب احتمالی استقلال برابر نفت مسجدسلیمان:
سیدحسین حسینی – رافائل سیلوا – عارف غلامی – صالح حردانی – ابوالفضل جلالی – زبیر نیک نفس – مهدی مهدی‌پور – آرش رضاوند – کوین یامگا – محمد محبی – سجاد شهباززاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا