ساپینتو، رفیق‌بازی را به حد اعلا رساند

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، سرمربی استقلال از وضعیت بازیکنانش راضی است و این را می‌شود از تصاویر منتشر شده از او به خوبی فهمید. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ساپینتو، رفیق‌بازی را به حد اعلا رساند

ریکاردو ساپینتو با وجود فشار زیادی که در تمرینات به بازیکنان می‌آورد اما در مدتی که در ایران است سعی کرده طوری با شاگردانش رفتار کند که همه او را دوست داشته باشند.

سرمربی پرتغالی استقلال با اینکه سخت‌گیری زیادی در مباحث تمرینی و فنی دارد اما رابطه صمیمی‌ای با آنها برقرار کرده است. اگرچه گاهی اوقات تصاویری از چهره برافروخته ساپینتو مخابره شده اما رابطه گرم ساپینتو با بازیکنان مسئله‌ای نیست که بتوان آن را کتمان کرد.

این مربی در تمرین روز گذشته استقلال نیز سعی کرد با روحیه بالا به کارش بپردازد. او در جریان تمرین با بازیکنان بسیار شوخی می‌کرد و حتی در واکنش به عملکرد خوب آنها با شیوه خاصی دست به تشویق نفراتش می‌زد.

ساپینتو مثل دوران بازی خود در شادی بعد از برد تیم برنده حضور داشت، با برخی نفرات خوشحالی بعد از گل می‌کرد و البته که هوای سیدحسین حسینی کاپیتان تیمش را هم داشت.

به نظر می‌رسد در روزهای منتهی به شروع لیگ برتر بالا بردن روحیه بازیکنان استقلال در دستور کار کادرفنی قرار گرفته است. ساپینتو فشار زیادی را در اردوی ترکیه به شاگردانش آورد و حالا کمتر به آنها سخت می‌گیرد. برگزاری دو بازی دوستانه با تیم‌های لیگ یکی و لیگ دویی هم به همین خاطر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا