صحبت های رضا کرمانی مقدم درباره پرسپولیس

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” پیشکسوت پرسپولیس گفت: پنجمین برد متوالی پرسپولیس ثابت کرد مدیریت درست یحیی گل محمدی در این تیم باعث شده تا مقابل همه مشکلات بایستد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

صحبت های رضا کرمانی مقدم درباره پرسپولیس

پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی در هفته سیزدهم مقابل تراکتور، این تیم را به فاصله یک امتیازی استقلال در صدر جدول رساند.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور و نزدیک شدن این تیم به صدر جدول اظهاراتی را مطرح کرد.

دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم بازی خوب و محکمی از سوی هر دو تیم بود با این تفاوت که تراکتور در این دیدار خیلی خوب دوید و توانست گوشه‌هایی از فوتبال خوب همیشگی‌اش را نشان بدهد.

پرسپولیس را در این بازی چطور دیدید؟

پرسپولیس نیمه اول خوبی نداشت و پاس‌های اشتباهش زیاد بود ولی خب این اتفاق در نیمه دوم با ورود بازیکنان تعویضی فرق کرد و اگر آن پنالتی را هم گل می‌کردیم می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم. فکر می‌کنم پرسپولیس به‌موقع برنده شد و خودش را به نزدیکی صدر رساند. این برد یک پیروزی شیرین بود.

حریف پرسپولیس را چطور ارزیابی کردید؟

به نظرم تراکتور تیم خیلی خوبی است که با مربی جدیدش کمی زمان می‌خواهد تا دوباره به شرایط قبل برگردد. گرچه هر تیمی مقابل پرسپولیس انگیزه‌هایش ۲ برابر می‌شود اما ما از تراکتور یک بازی شجاعانه و بهتر از قبل را دیدیم.

تداوم بردهای پرسپولیس ناشی از چه چیزی است؟

این اتفاق مهم می‌تواند به همه بگوید که غول خفته لیگ‌برتر بیدار شده است. الان ۴ بازی در لیگ و یک بازی در جام حذفی را با برد پشت سر گذاشته است. تیم‌هایی که پرسپولیس در ۴ بازی قبلی شکست داده را ببینید تا متوجه دلیل این حرف من بشوید. این مدیریت خوب گل محمدی را نشان می‌دهد. تیمی که در ابتدای کار در بحران بود حالا توانسته گام بلندی به سوی قهرمانی دوباره بردارد. پرسپولیس ثابت کرد تیمی نیست که مقابل مشکلات سرخم کند بلکه همه مشکلات را خسته می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا