مصدومیت جدی عیسی آل کثیر

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” شنیدیم به احتمال ۹۹ درصد رباط صلیبی عیسی آل کثیر در دیدار با پدیده مشهد پاره شده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

مصدومیت جدی عیسی آل کثیر

عیسی آل کثیر که در دقیقه ۵۱ بازی با پدیده به دلیل مصدومیت جای خود را به مهدی عبدی داد، پس از پایان این مسابقه لنگ لنگان از ورزشگاه خارج شد.

علیرضا حقیقت، پزشک پرسپولیس درمورد میزان مصدومیت مهاجم پرسپولیس اظهار داشت: یکشنبه آل کثیر MRI می‌گیرد. پس از بررسی نتیجه این تست درباره وضعیتش خبر می‌دهم.

اخبار تکمیلی حکایت از آن دارد که رباط صلیبی مهاجم جنوبی پرسپولیس پاره شده اما هنوز یک درصد امیدواری کوچک وجود دارد؛ قرار است دو پزشک متخصص دیگر نیز معاینات لازم را انجام داده و در خصوص وضعیت مصدومیت عیسی آل کثیر نظر نهایی را بدهند.

با این شرایط مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در طول دوران حضورش در این تیم بارها دچاربدشانسی شده است، با یک اتفاق تلخ دیگر مواجه شد و ادامه فصل را از دست داد.

این می تواند خبر بسیار تلخی برای هواداران و حتی مربیان پرسپولیس باشد.

عیسی آل کثیر مهاجم بازیکن قدرتی، گلزن و سرعتی تیم فوتبال پرسپولیس که تاکنون بارها دچار محرومیت و بدشانسی شده است، در بازی روز شنبه قرمز پوشان تهرانی برابر پدیده مشهد در یک برخورد ساده مصدوم شد و هر چند از ابتدا هم میزان مصدومیت زانوی او مشخص بود اما کادر پزشکی ترجیح داد بعد از ام آر آی اظهار نظر دقیق داشته باشد.

او یکشنبه از پای مصدوم خود عکس گرفت و حالا شنیده می شود رباط صلیبی پاره کرده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

این درحالیست که پرسپولیس با کمبود مهاجم تخصصی روبرو شده است. حامد پاکدل مدت هاست با مصدومیت از ناحیه مُچ پا مواجه شده و نتوانسته تیمش را همراهی کند. حالا پزشکان در تلاش هستند این مهاجم لرستانی را به بازی با فجرسپاسی شیراز برسانند هرچند کار بس دشواری است.

در حال حاضر مهدی عبدی تنها مهاجم تخصصی پرسپولیس است که باید جانشین عیسی آل کثیر در بازی با فجرسپاسی شیراز شود.

اگر عیسی آل کثیر زانوی مصدوم خودش را به تیغ جراحان بسپارد آن گاه یحیی گل محمدی به جای خرید یک مهاجم باید به دنبال پیدا کردن دو فوروارد باشد تا یکی را جایگزین این بازیکن کند.

گفته می شود دردسر جدید بدجوری فکر سرمربی پرسپولیس را به خود مشغول کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا