قرض ۳۰ میلیاردی پرسپولیس در گرو امضای شورای تامین

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید قرض ۳۰ میلیاردی این تیم در گرو امضای شورای تامین است. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

قرض ۳۰ میلیاردی پرسپولیس در گرو امضای شورای تامین

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک گفت: بازی فردا، عیار خوبی برای تیم ما است. بازیکنان ما در میدان جدیدی وارد می‌شوند. در بازی با فولاد خوب بودیم اما در زدن ضربات آخر دقت کافی را نداشتیم.

وی ادامه داد: جایگاه دو تیم متفاوت است. آلومینیوم ۳ رده با جدول فاصله دارد اما ما به خاطر مشکلات ابتدای فصل، در رده خوبی نیستیم. امیدوارم خیلی زود به فرم ایده‌آل برگردیم. بحث اعتصاب نبود و بحث دلخوری بود. قرار بود تا هفته پنجم تیم شارژ شود اما در این ۱۲ هفته هنوز پولی نگرفتیم. در بدنسازی ابتدای فصل هم مشکل داشتیم اما شرکت کردیم. در دو جلسه آخر به خاطر مشکلات مالی نمی‌خواستند تمرین کنند و حق هم دارند. تیم ما جزو ۳ تیم کم هزینه لیگ است و خرج زیادی نداشتیم. بازیکنان ما بدون تمرین می‌خواستند به زمین بیایند که این باعث می‌شد بازیکن آسیب دیده روی دست ما بماند. روحیه تیم به هم ریخته بود. امروز با مدیران ورزش وزارت نفت جلسه داریم و با وجود تمام درآمدزایی که نفت در کشور دارد اما مشکل داریم.

منصوریان اضافه کرد: درستش این بود که ۳۰ میلیارد به ما قرض می‌دادند و شورای تامین هم آن نامه را امضا می‌کرد. این قرض از پالایشگاه به تیم بود که انجام نشد. موضوع مالی کار ما را سخت می‌کند و مجبوریم از انرژی‌ بزرگان تیم استفاده کنیم.

سرمربی صنعت نفت درباره حریفش گفت: آلومینیوم تیم سخت ببازی است و تاکنون ۲ گل خورده است. موقعیت‌سوزی‌های ما زیاد بوده است اما فرصت زیاد ایجاد کردند. اگر بازیکنان با تمرکز کافی به میدان روند، فکر می‌کنم ۳ امتیاز در آبادان حفظ شود. در آبادان با هر تیمی بازی کنیم، برای ۳ امتیاز به میدان می‌رویم. در خارج از آبادان هم نسبت به توانمندی حریف به میدان می‌رویم. با تیم متفاوت‌تری نسبت به بازی فولاد می‌رویم و حداقل ۵ تاخیر داریم. این رده، لیاقت تیم ما نیست و شایستگی بیشتری داریم.

وی ادامه داد: ما سعی کردیم که بازیکنان که مشکلات مالی دارند را متفاوت تمرین دهیم یا استراحت دهیم. با مردم آبادان روراست بودیم. مشکلات آن‌ها، مشکلات ما است و مسائل مالی روی ما تاثیر می‌گذارد. دیدار با فولاد نشان داد که بازیکنان هم برای مردم می‌جنگند و هم برای خانواده‌شان. از اینجا به بعد مسئولین باید کمک کنند و ما هم تاثیرگذار خواهیم بود. امروز حاضر شدند که ۳۰ میلیارد کمک کنند و اگر شورای تامین بگذارد، این باعث افزایش روحیه کل تیم می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا