سیامک نعمتی : فدای سر مهدی که پنالتی خراب شد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” هافبک تیم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: قبلا هم گفتم که اصلا به نتایج تیم های دیگر کاری نداریم. ما باید تمرکزمان را روی بازی های خودمان بگذاریم و امتیازات را جمع کنیم و به صدر جدول برسیم. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

سیامک نعمتی : فدای سر مهدی که پنالتی خراب شد

سیامک نعمتی یکی از خوب‌های پرسپولیس در چند هفته اخیر بود. بازیکن چند پسته پرسپولیس در صد و پنجاهمین بازی خود برای این تیم موفق شد، پانزدهمین گل خود را مقابل تراکتور به ثمر برساند و باعث پیروزی تیمش شود. با سیامک در خصوص دیدار مقابل تراکتور و همچنین شرایط این تیم برای قهرمانی در این فصل گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

بازی مقابل تراکتور چطور بود؟

خب ما بعد از پیروزی مهم مقابل سپاهان در هفته قبل، برای اینکه در بالای جدول بمانیم، باید بازی مقابل تراکتور را هم با برد پشت سر می‌گذاشتیم و خداراشکر همین اتفاق هم افتاد. تراکتور تیم سختکوش و قابل احترامی است و نمایش خوبی هم مقابل ما داشت، با این حال با تلاش بچه‌ها و زحمات کادرفنی موفق شدیم ۳ امتیاز این دیدار خانگی را بدست بیاوریم و خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم. این برد مبارک همه هواداران باشد. به نظرم هیچ لذتی بالاتر از خوشحالی هواداران وجود ندارد و از اینکه توانستیم دلشان را شاد کنیم، خیلی خوشحالیم. در مجموع فکر می‌کنم تیم ما شایسته پیروزی بود و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم.

مهدی ترابی هم یک پنالتی از دست داد؛ در این خصوص چه صحبتی داری؟

فدای سر مهدی که پنالتی خراب کرد. مهدی بسیار خوب پنالتی می‌زند و فکر کنم اولین پنالتی بود که در این چند سال خراب کرد. ترابی فوتبالیست بسیار خوبی است و برای تیم ما فوق العاده مفید است.

با توجه به تساوی استقلال مقابل آلومینیوم، پرسپولیس به یک امتیازی صدر جدول رسید. به نظرت می‌توانید قهرمانی در نیم فصل را بدست بیاورید؟

من قبلا هم گفتم که اصلا به نتایج تیم‌های دیگر کاری نداریم. ما باید تمرکزمان را روی بازی‌های خودمان بگذاریم و امتیازات را جمع کنیم و به صدر جدول برسیم. در مورد قهرمانی نیم فصل هم باید بگویم که این موضوع اصلا مهم نیست، چون به قهرمان نیم فصل جامی‌نمی‌دهند. ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا در پایان فصل قهرمان شویم و مثل چند فصل گذشته، قهرمانی را به هوادارانمان هدیه دهیم. تیم ما بازی به بازی پیش می‌رود و هرچه داریم می‌گذاریم تا در پایان فصل قهرمان شویم.

در مورد خودت هم صحبت کن. این روزها خیلی آماده ای و چند گل حساس هم برای پرسپولیس به ثمر رساندی.

خب من همیشه گفتم مثل یک سرباز در خدمت پرسپولیس هستم. بعد از مصدومیتی که برای من به وجود آمد و در چند بازی غایب بودم، حالا به لحاظ بدنی و ذهنی شرایط خوبی دارم و خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم. در مورد گلزنی هم باید بگویم تلاش همه بچه‌ها بود که من توانستم گلزنی کنم. انصافا پاس میلاد سرلک عالی بود و خیلی خوشحالم توانستم گلزنی کنم و  مهره مفیدی برای تیمم باشم.

داوری چطور بود؟

به نظرم خوب بود و مشکل خاصی وجود نداشت. پیام حیدری داور خوب و با تجربه ای است و به خوبی از پس بازی بر آمد و بدون مشکل سوت زد.

حتما در جریان پرونده بازیکن گابنی گل گهر قرار داری، که ۷ امتیاز این تیم کم شد. همین موضوع و رایی که صادر شد اعتراض هواداران پرسپولیس را در پی داشت و حواشی زیادی هم به وجود آمد. 

واقعیت این است که ما کار خودمان را می‌کنیم و توجهی به این مسائل نداریم. نمی‌دانم چه اتفاقی رخ خواهد داد و در حیطه وظایف من نیست که در این خصوص صحبت کنم.

بازی بعدی پرسپولیس مقابل تیم ته جدولی پدیده است. نظرت در مورد این بازی چیست؟

ما می‌دانیم که همه بازی‌ها سخت است، به همین دلیل هیچ تیمی‌ را دست کم نمی‌گیریم. کاری به نتایج قبلی این تیم نداریم، چون می‌دانیم که آن‌ها با تمام قوا و با انگیزه زیاد مقابل ما قرار خواهند گرفت. با این حال باید امتیازات کامل دیدار مقابل پدیده را بگیریم و قطعا با تمام توان مقابل این تیم قرار خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا