توضیحات مدیر برنامه رامین رضاییان درباره قرارداد با پرسپولیس

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” مدیر برنامه های رامین رضاییان توضیحاتی در مورد حضور این بازیکن در پرسپولیس ارائه کرد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

توضیحات مدیر برنامه رامین رضاییان درباره قرارداد با پرسپولیس

امیرهوشنگ سعادتی درباره قطعی شدن انتقال رامین رضاییان به پرسپولیس با عقد قراردادی شش ماهه اظهار داشت: از ۱۵-۱۶ روز گذشته در قطر حضور داشتم تا این انتقال انجام شود. این قرارداد خیلی پیچیده بود زیرا رضاییان با یک باشگاه اصلی قرارداد داشت اما قرضی به تیم دیگری رفته بود.

وی افزود: برای انجام انتقال رضاییان به پرسپولیس، رضایت هر دو باشگاه قطری در میان بود. در این شرایط شخص یحیی گل‌محمدی و رضا درویش خیلی پیگیر بودند. باید از آنها تشکر کنم‌. در دو مقطع پیشنهاداتی دادند اما تا شب گذشته این انتقال شدنی نبود. به همین دلیل من از قطر برگشتم زیرا کار برای ماندنش در این کشور تمام شده بود.

مدیربرنامه‌های رامین رضاییان تصریح کرد: باید به شرف رضاییان درود فرستاد که از مسائل مالی که می‌توانست آن را بگیرد، گذشت کرد. از همکاری باشگاه پرسپولیس، افشین پیروانی، یحیی گل‌محمدی و رضا درویش ممنون هستم که همه دست به دست هم دادند تا این خوشحالی برای هواداران پرسپولیس اتفاق بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا