شماره 27 برای رامین رضاییان در پرسپولیس

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” در لیست جدیدی که باشگاه پرسپولیس در اختیار سازمان لیگ قرار داده، شماره ۲۷ برای رامین رضاییان انتخاب شده است تا به این شکل او نتواند شماره دلخواهش را برتن کند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

شماره 27 برای رامین رضاییان در پرسپولیس

رامین رضاییان بعد از چند سال دوری از پرسپولیس دوباره در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم برگشت تا زیر نظر یحیی گل محمدی در راه قهرمانی به تیمش کمک کند.

در این بین اما در لیست اولیه باشگاه پرسپولیس که در اختیار سازمان لیگ قرار گرفته بود، شماره ۷ برای رامین رضاییان در نظر گرفته شده بود اما ظاهرا به دلیل اعتراض‌هایی که از داخل تیم به این موضوع مطرح شده، این بازیکن مجبور شده شماره پیراهن خود را عوض کند. در لیست جدیدی که باشگاه پرسپولیس در اختیار سازمان لیگ قرار داده، شماره ۲۷ برای رامین رضاییان انتخاب شده است تا به این شکل او نتواند شماره دلخواهش را برتن کند.

گفتنی است شماره ۷ پرسپولیس به دلیل اینکه علی پروین، اسطوره باشگاه آن را می‌پوشید، از ارزش زیادی بین هواداران این تیم برخوردار است هرچند که در این سال‌ها بازیکنانی مثل سروش رفیعی و حتی جونیور براندائو در لیگ برتر هم آن را برتن کرده اند.

رامین رضاییان البته در تمرین امروز شماره ۱۷ را به تن کرد ولی طبق قانون او در بازی‌های رسمی نمی‌تواند این شماره را بپوشد چرا که در نیم فصل اول مهدی شیری آن را پوشیده است. بنابراین رامین رضاییان قطعا با شماره ۲۷ در بازی‌های لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا