پرسپولیس هنوز هم مدعی اول قهرمانی است

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” محمد پنجعلی ملی پوش سابق پرسپولیس گفت: در نیم فصل دوم بازی های لیگ سخت‌تر و ۳ امتیاز فاصله با استقلال خیلی زود جبران می‌شود تا سرخپوشان دوباره به صدر جدول بروند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

پرسپولیس هنوز هم مدعی اول قهرمانی است

محمد پنجعلی مدافع سابق تیم ملی کشورمان اعتقاد دارد تیم گل محمدی هنوز هم مدعی اول قهرمانی است و می‌تواند برای ششمین بار پیاپی قهرمان شود. گفت‌وگوی او را با خبرورزشی می‌خوانید.

عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر را چطور ارزیابی می‌کنید؟

سرخپوشان هنوز هم مدعی اول قهرمانی لیگ برتر هستند و این تیم با توجه به بازیکنانی که دارد نتایج خوبی کسب کرده و روند رو به پیشرفتی داشته است. تیم گل محمدی از همه تیم‌های لیگ بهتر بازی می‌کند و از نظر تاکتیکی فوتبال منظمی را در زمین اجرا می‌کند.

پس اعتقاد دارید در نیم فصل دوم می‌تواند قهرمانی را کسب کند؟

شک نکنید با این روند پرسپولیس برای ششمین بار پیاپی قهرمان لیگ برتر خواهد شد. باور کنید با این مشکلاتی که پرسپولیس دارد، فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد و نشان می‌دهد این تیم شخصیت قهرمانی دارد.

استقلال رقیب سنتی سرخپوشان برای قهرمانی شانس ندارد؟

ببینید فاصله پرسپولیس با استقلال ۳ امتیاز است و با یک بازی این فاصله پر می‌شود، به همین دلیل اعتقاد دارم در نیم فصل دوم که بازی‌ها به مراتب سخت تر می‌شود، پرسپولیس نسبت به استقلال نتایج بهتری کسب و صدرنشین می‌شود. استقلال خیلی زحمت بکشد در پایان فصل نهایت دوم می‌شود.

برای نیم فصل دوم پرسپولیس نیاز به بازیکن دارد؟

چرا، بازیکن باید جذب کند ولی خب چون تیم از رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا حذف شده، انگیزه‌ای برای بازیکنان نمی‌ماند. البته فکر می‌کنم حذف سرخابی از آسیا به نفع فوتبال ایران باشد و باید خیلی زودتر این اتفاق رخ می‌داد.

 فوتبال ما باید به شکل رسمی‌حرفه‌ای شود نه فقط اسمی! این دو باشگاه باید ساختار حرفه ای، ورزشگاه اختصاصی، حق پخش و … داشته باشند. ما چند ساله با سند سازی به AFC دروغ می‌گوییم و سر آنها را کلاه می‌گذاریم.

شما خودتان هم زمانی که سرپرست پرسپولیس بودید، تجربه دروغ گفتن به ناظران AFC را داشتی؟

بله، ۴ یا ۵ سال قبل بود که بازی داشتیم و نماینده فیفا آمده بود و به من گفتند که باید بگویی ورزشگاه آزادی مال باشگاه پرسپولیس است تا محروم نشویم، من هم به دروغ به ناظر گفتم این ورزشگاه آزادی، استادیوم اختصاصی باشگاه پرسپولیس است. بنده خدا آدم ساده‌ای بود و فکر کرد که راست می‌گوییم! در هر صورت باید فوتبال ایران از این سردرگمی و مصیبت خارج شود تا فوتبال کشورمان پیشرفت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا