سیدجلال حسینی ، مسن ترین گلزن لیگ برتر

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” سیدجلال حسینی در آستانه شکستن رکورد مسن ترین گلزن تاریخ لیگ برتر قرار دارد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

سیدجلال حسینی ، مسن ترین گلزن لیگ برتر

سهراب بختیاری‌زاده آخرین چهل ساله فوتبال ایران است که موفق شد در لیگ حرفه‌ای دروازه تیمی را باز کند. او ۵ مهر ۱۳۹۲ در دیدار مقابل صبای قم با پیراهن استقلال خوزستان گلزنی کرد تا ۱۶ روز پس از تولد چهل سالگی، تیمش را به سه امتیازی حساس برساند و خودش هم مسن ترین گلزن لیگ برتر لقب بگیرد.

حالا کاپیتان پرسپولیس در حالی که روز ۱۳ بهمن شمع چهل سالگی را فوت کرد، پس از شکست در سوپرجام و نیمکت نشینی مقابل نساجی، به استقبال اولین بازی لیگ برتری در دهه پنجم زندگی می‌رود. حسینی که در رقابت با چهار مدافع مرکزی سرخپوشان، یکی از اولویت‌های یحیی گل‌محمدی برای خط دفاعی محسوب می‌شود، فرصت این را خواهد داشت تا به زودی رکورد سهراب بختیاری زاده را بشکند.

سیدجلال در صورتی که دروازه آلومینیوم اراک را باز کند، با فاصله یک روز کمتر نسبت به بختیاری‌زاده، جایگاه خود در رتبه دوم مسن ترین گلزن تاریخ لیگ برتر را تثبیت خواهد کرد اما هر گلی که پس از این بازی بزند، او را در فوتبال حرفه‌ای ایران جاودانه می‌کند.

به عبارتی اگر بازی پرسپولیس-  آلومینیوم تنها یک روز دیرتر برگزار می‌شد، سیدجلال می‌توانست با گلزنی مقابل حریف اراکی، به این عنوان جالب دست پیدا کند.

نکته جالب اینکه حسینی فصل گذشته در لیگ برتر ۴ گل برای پرسپولیس زده بود اما این فصل هنوز نتوانسته دروازه حریفان را باز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا