تدبیر ویژه نکونام برای استفاده از وریا غفوری

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، جواد نکونام در نشست خبری پیش از شروع لیگ رسما اعلام کرد وریا غفوری را برای پست مدافع راست جذب نکرده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

تدبیر ویژه نکونام برای استفاده از وریا غفوری

حضور وریا غفوری در اردوی فولاد خوزستان سمت راست خط دفاعی این تیم را به منطقه‌ای پرترافیک برای بازیکنان تبدیل کرده است. جایی که مهدی شیری و مجتبی نجاریان هم در این پست حاضرند. همین موضوع، سوژه‌ای بود برای پرسش خبرنگاران از جواد نکونام در نشست خبری تا مشخص شود برنامه‌های این سرمربی برای بازی دادن به بازیکنان در این بخش از زمین به چه صورت است.

جواد نکونام در این مورد گفت: “این طوری نیست که سه دفاع راست داشته باشیم. مجتبی نجاریان و وریا غفوری قابلیت بازی در دو پست را دارند. برنامه‌ریزی ما طوری است که در دفاع راست دو بازیکن داریم؛ مهدی شیری و مجتبی نجاریان. اگر نیاز شود وریا را هم در این پست بازی می‌دهیم. مثل نجاریان که فصل گذشته در مواقع لزوم به‌عنوان فوروارد سوم استفاده شد.”

سرمربی فولاد در ادامه گفت: “این‌که بخواهیم سه مدافع راست بگیریم قطعا ذهنیت اشتباهی است. این اتفاق نمی‌افتد مخصوصا که بازیکنانی چون نجاریان را داریم که باید به خاطر آینده خودش و باشگاه از او استفاده کنیم. این‌طور نیست که بازیکن جوانی را از بین ببریم با داشتن سه مدافع. چون مجتبی باید بازی کند و بازی هم می‌کند برنامه ما بر همین اساس است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا