فرشاد احمدزاده؛ باانگیزه و آمادگی کامل در 30 سالگی

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، فرشاد احمدزاده بدون حواشی مربوط به بازیکنان شاخص فوتبال ایران در پنجره تابستانی تمرکزش را روی سپاهان قرار داده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

فرشاد احمدزاده؛ باانگیزه و آمادگی کامل در 30 سالگی

پس از جذب شهریار مغانلو توسط محرم نویدکیا و باشگاه سپاهان دومین خرید سرمربی سابق سپاهان نیز خریدی با سابقه حضور در پرسپولیس بود و فرشاد احمدزاده با قراردادی سه ساله به عضویت طلایی‌پوشان اصفهانی درآمد.

این بازیکن فانتزی و ریزنقش که علاوه بر تسلط در بازی زمینی روی هوا نیز تبحر بالایی دارد و پرش‌های خیره‌کننده‌ای از او در نبردهای هوایی دیده می‌شود، فصل گذشته اگرچه در سه هفته ابتدایی در ترکیب اصلی سپاهان قرار نگرفت ولی از این هفته به بعد محرم نویدکیا نتوانست روی نام احمدزاده تکنیکی و متعصب قلم بگیرد و او در تمام بازی‌های فصل حضور داشت. نویدکیا اینقدر به احمدزاده اعتماد داشت که از او در طول فصل در سه پست وینگر، هافبک میانی و دفاع چپ بهره برد.

حالا این بازیکن که سابقه حضور در پرسپولیس و لژیونر شدن را هم دارد در 30 سالگی به یکی از تعیین ‎کننده‌ترین بازیکنان سپاهان در فصل پیش رو تبدیل خواهد شد و باید دید احمدزاده زیر نظر مورایس و دستیاران سرشناسش چه عملکردی از خود به جا خواهد گذاشت.

قاب‌هایی که می‌بینید بخشی از تمرینات سپاهان در استانبول است که احمدزاده در آن‌ها سرحال و جنگنده در تلاش برای تثبیت جایگاهی برای خود در ترکیب اصلی است.

احمدزاده که پس از ورود به سپاهان شماره 10 را از محمدرضا حسینی گرفت، در پنجره تابستانی با وجود اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر پیشنهاد پرسپولیس پیرامون او وجود داشت بدون توجه به حواشی با تمرکز بالا برای شروع فصلی جدید در تمرینات سپاهان حضور پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا