برخی از بازیکنان استقلال خواهان تسویه حساب شده‌اند

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” ،برخی از بازیکنان استقلال خواهان تسویه حساب قبل از هرگونه مذاکره و تمدید قرارداد شده‌اند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

برخی از بازیکنان استقلال خواهان تسویه حساب شده‌اند

در حالی که ۳ هفته از پایان فصل بیست و یکم گذشته و تیم‌های مدعی به جز استقلال وارد بازار نقل و انتقالات شده‌اند، آبی‌های پایتخت به جز جذب شهباززاده هنوز نه با بازیکنی از بازیکنان قدیم خود تمدید و نه بازیکن جدیدی را به خدمت گرفته‌اند و این باعث ایجاد سئوال ها و ابهامات فراوانی در این زمینه شده است.

برخی از بازیکنان استقلال که در قراردادهای خود آبشن قهرمانی داشتند و با قهرمانی استقلال این آبشن ها فعال شده و بر میزان مطالبات شان افزوده شده است، یکی از درخواستهای شان برای نشستن پای میز مذاکره تعیین تکلیف مطالبات فصل گذشته شان است و از همین رو مذاکرات با آنها هنوز آغاز نشده است.

تیم مدیریتی استقلال تا پیش از این بستن تیم فصل آینده را موکول به مشخص کردن سرمربی جدید کرده بودند، با اینکه سرمربی جدید آنها هم روز چهارشنبه به صورت رسمی در تهران معارفه شد هنوز در نقل و انتقالات اقدام خاصی انجام نداده است و چه بسا این موضوع بی ارتباط به درخواست بازیکنان مبنی بر تعیین تکلیف مطالبات گذشته شان نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا