قایدی به الوصل نزدیک تر شد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، به نظر می رسد مهدی قایدی در فرصت پیش روی نقل و انتقالات به الوصل دیگر تیم شهر دبی ملحق خواهد شد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

قایدی به الوصل نزدیک تر شد

او که در در لیست تیم شباب الاهلی برای حضور در اردوی تیم صربستان جای نگرفت منتظر پایان مذاکرات باشگاه با تیم های خواهان خود است تا در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند. بر اساس خبرهای رسیده و آنچه که در رسانه های امارات منتشر شده مذاکرات باشگاه شباب الاهلی با باشگاه اتحاد کلباء نتیجه مثبتی به دنبال نداشته است و این مذاکرات متوقف شده است. این بدین معنی است که مهدی قایدی احتمالا به دیگر تیم شهر دبی یعنی الوصل ملحق خواهد شد.

ممکن است صدور رضایتنامه برای مهدی قایدی دائمی باشد. دلیل طولانی شدن روشن شدن وضعیت مهدی قایدی هم همین است و باشگاه ها در خصوص صدور رضایتنامه این بازیکن به صورت قرضی و دا ئمی در حال بحث هستند. طبق قانون در این میان رضایت مهدی قایدی هم شرط است.

فرهاد مجیدی در روزهای حضور در دبی پیش از سفر به اتریش برای حضور در اردوی تیم اتحاد کلباء تلاش زیادی کرد این نقل و انتقال صورت گیرد اما در نهایت به تنهایی راهی اتریش شد تا نشان دهد به طور جدی حضور مهدی قایدی در تیمش منتفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا