عجیب ولی واقعی؛ به این وریا عادت کنید

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، این خبری بود که فوتبال ایران مدت‌ها در انتظارش بود؛ وریا غفوری در فولاد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

عجیب ولی واقعی؛ به این وریا عادت کنید

ساعتی پیش باشگاه فولاد بالاخره روی یک شایعه چند هفته‌ای صحه گذاشت و وریا غفوری را به جمع نفرات خود اضافه کرد، بازیکنی که آخرین جام قهرمانی لیگ را به عنوان کاپیتان بالای سر برده است.

غفوری 34 ساله که پیش‌تر تصویر حضورش در تمرین فولاد منتشر شده بود، در حالی به این تیم پیوست که در اردوی ترکیه شاگردان نکونام حاضر نشده بود اما در نهایت مذاکراتش با این تیم به نتیجه رسید و قرارداد را امضا کرد. او دو روزی با فولاد تمرین کرد و اگرچه حمیدرضا گرشاسبی دلیل تاخیر در انتقال وریا را «مذاکره بر سر مسائل مالی» عنوان کرده و شایعات پیرامون عدم اجازه برای امضای قرارداد او را کذب دانسته بود، اما اگر مشکلی هم در این زمینه وجود داشت با تلاش مدیریت فولاد رفع شد و این بازیکن در فصل آینده عضو مهمی از فولاد مدعی خواهد بود.

وریا از لیگ شانزدهم پیراهن استقلال را برتن داشت و شش فصل در ترکیب این تیم به میدان رفت و به عنوان کاپیتان این تیم محبوبیت خارق‌العاده‌ای به دست آورد. انتقال غفوری از استقلال به فولاد در حالی رقم می‌خورد که مهدی شیری دیگر مدافع راست شناخته شده فولاد است و به این ترتیب دو مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس و استقلال، فصل آینده را در فولاد حضور خواهند داشت. البته به نظر می‌رسد که وریا در این فصل بیشتر به عنوان یک وینگر به میدان برود.

فولاد خوزستان پیش از این فعالیت خوبی در بازار تابستانی با جذب نفراتی مثل اشکان دژاگه، احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری، علی قربانی، فرشید اسماعیلی، کریستوفر کنت و … داشت، اما بدون تردید حضور وریا غفوری در این باشگاه، بیش از دیگران نگاه‌ها را معطوف به این تیم سرخپوش جنوبی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا