فولاد آره‌نا در تسخیر جیمی‌جامپ‌ها!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، ورزشگاه فولاد آره‌نا در روز میزبانی از تراکتور، شاهد هجوم عجیب جیمی جامپ ها به درون زمین بود که حواشی زیادی را به همراه داشت. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

فولاد آره‌نا در تسخیر جیمی‌جامپ‌ها!

هفته سوم لیگ برتر، به طلسم عدم حضور تماشاگران در استادیوم های کشور پایان داد و بجز دیدار آلومینیوم و پرسپولیس سایر بازی ها با حضور هواداران برگزار شد. مسئله ای که البته با اتفاقاتی هم همراه بود. از نخستین حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر گرفته تا حواشی دیگر که جالب ترین آن، حضور پر رنگ جیمی جامپ ها در بازی های این هفته بود.

برگزاری مسابقات فوتبال در ایران بدون حضور تماشاگر، شاید در این هفته به عاملی برای تخلیه انرژی هواداران روی سکوها تبدیل شده بود. انرژی که چند سال بود در وجود آنها باقی مانده بود و البته که این موضوع در فولاد آره نا و دیدار میان فولاد و تراکتور نمود بیشتری داشت.

هر چند که در دیدار استقلال و مس کرمان یکی از هواداران تیم ساپینتو با پریدن به وسط زمین مسابقه، آغازگر این داستان بود اما گویا مأموران استادیوم فولاد تصور حضور پرتعداد این تماشاگران را نداشتند به نحوی که آنها 4 مرتبه و در زمان های مختلف شاهد حضور یک جیمی جامپ روی چمن فولاد آره‌نا بودند.

نخستین جیمی جامپی که برای رساندن خود به دوربین های عکاسی تلاش قابل توجهی داشت، در دقیقه 57 وارد زمین شد. جایی که او با بر تن کردن پیراهنی با نوشته ای درباره وریا غفوری، خودش را نزد عکاسان حاضر در کنار زمین رساند تا پیراهنش را با شعار حمایتی از کاپیتان سابق استقلال به نمایش بگذارد.

دیگر جیمی جامپی که یک استقلالی دیگر را هدف قرار داده بود، در نیمه دوم خودش را به زمین مسابقه رساند تا جواد نکونام را از نزدیک ببیند. اتفاقی که باعث شد تا سرمربی جوان فولاد در نشست خبری پس از بازی اینگونه در موردش اظهار نظر کند: به هر حال احساسات هم هست. مردم تیم را دوست دارند و عاشق فولاد هستند و من لذت می‌برم از حضور مردم. احساسات بر منطق غلبه می‌کند. ایشان وقتی آمد سمت من، دوست داشتم دست او را بگیرم و ماچ کنم اما خیلی زود افتاد روی زمین و مامورین آمدند.

این تماشاگر فولادی که علاقه داشت سرمربی تیم محبوبش را بغل کند، با پاهای برهنه تا نزدیکی های نکونام نیز پیش رفت ولی تعادلش را از دست داد و توسط مأمورین استادیوم به خارج از زمین مسابقه انتقال داده شد.

اما پس از گل سوم و برتری بخش فولاد، دو جیمی جامپ دیگر نیز وارد زمین شدند. یکی از آنها خیلی زود توسط مأمورین مهار شد و به بیرون از زمین منتقل شد اما چهارمین و آخرین جیمی جامپ اهواز با فرار از دست مأمورین و بازیکن تراکتور، تا میانه های زمین نیز پیش رفت تا تسوط رضا اسدی شکار شد.

هواداری که سن و سال چندانی نداشت، ابتدا با رزاق پور روبرو شد. مدافع تراکتور از او درخواست کرد که از حرکت ایستاده و به بیرون از زمین منتقل شود تا بازی به جریان بیفتد. اما این هوادار تند و تیز با فرار از دست رزاق پور به وسط زمین رسید که در آنجا رضا اسدی با مهار او، این جیمی جامپ را به مأمورین تحویل داد که البته نحوه مهار او به مذاق فولادی ها خوش نیامد.

این صحنه با اعتراض هواداران میزیان روبرو شد ضمن اینکه بازیکنان دو تیم نیز در میانه میدان برای لحظاتی با هم وارد درگیری لفظی شدند که در نهایت این مسئله ختم به خیر شد تا در روزیکه چهار جیمی جامپ وارد چمن فولاد آره نا شدند، تیم نکونام با گل طلایی اشکان دژاگه در دقیقه 93، به پیروزی دست پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا