یک آبی‌پوش سابق سد راه گلزنی استقلال

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، مدافع نفت مسجدسلیمان فردا مقابل تیم سابق خود قرار خواهد گرفت. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

یک آبی‌پوش سابق سد راه گلزنی استقلال

نفت مسجدسلیمان پس از کسب چهار امتیاز در سه هفته ابتدایی فصل جدید لیگ برتر در شرایطی فردا مقابل استقلال قرار می‌گیرد که خط دفاعی نفتی‌ها با بهره‌مندی از نفرات با تجربه‌ای مثل میلاد باقری که سابقه حضور در جمع آبی‌پوشان را دارد، امیدوار است دست پر زمین را ترک کند.

میلاد باقری که برای دومین فصل متوالی تصمیم به ادامه همکاری با نفت مسجدسلیمان گرفته، درست پس از سه ماه دوباره برابر استقلال و تیم سابق خود قرار می‌گیرد و امیدوار است بازهم در کنار دیگر هم‌تیمی‌های خود نمایشی داشته باشد که در جدال برابر قهرمان فصل گذشته لیگ برتر گلی دریافت نکنند.

این مدافع ۲۷ ساله که تجربه حضور در مس کرمان، پارس جنوبی و … را دارد، در تابستان ۹۸ راهی استقلال شده بود و حالا پس از سه سال با پیراهن نفت مسجدسلیمان برابر تیم سابق خود قرار می‌گیرد.

باقری که در دیدارهای اخیرشان نمایش خوبی در خط دفاعی نفت مسجدسلیمان داشته، سه ماه قبل در آخرین مسابقه فصل لیگ برتر و شب جشن قهرمانی استقلال حضور کامل برابر باشگاه سابق خود داشت و تیمش توانست در ورزشگاه آزادی گلی دریافت نکند؛ حالا این مدافع امیدوار است یک مسابقه دیگر برابر آبی‌پوشان را بدون گل خورده پشت سر بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا