گل اول پرسپولیس به سپاهان توسط کمال کامیابی نیا

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” هافبک پرسپولیس در بازگشت به ترکیب اصلی موفق شد گل اول بازی مقابل سپاهان را به نام خود کند. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

گل اول پرسپولیس به سپاهان توسط کمال کامیابی نیا

به گزارش “ورزش کده”، کمال کامیابی نیا که به دلیل مصدومیت محمد شریفی بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته است، توانست روی ارسال علی شجاعی که با تاثیر مدافع زردپوش نیز همراه شده بود، تیمش را به گل برتری در این بازی برساند.

هافبک سرخ‌ها که پیش از این نیز در اراک موفق به گلزنی برای تیمش شده بود و دروازه آلومینیوم را گشوده بود، باز هم در این استادیوم در نقش گلزن ظاهر شد.

پرسپولیس و سپاهان با توجه به رای کمیته انضباطی دیدار خود را در زمین بی طرف برگزار کرده‌اند و با تصمیم مسوولان سپاهان این بازی در اراک و استادیوم امام خمینی در حال انجام است.

کامیابی نیا که بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی بار دیگر مورد اعتماد یحیی گل محمدی قرار گرفته است، به خوبی توانست پاسخ این اعتماد را با نمایش موفق در این بازی بدهد و با جاگیری فوق العاده‌اش و دور از مدافعان یارگیر حریف، با ضربه‌سر شیرجه‌ای خود تیمش را به گل برتری در این بازی حساس رسانده است. گلی که حفظ آن تا پایان بازی می‌تواند شرایط سرخپوشان را در جدول با اتفاق ویژه‌ای همراه کند و آن را با دستیابی به سه امتیاز این بازی، در کورس اصلی قهرمانی قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا