وضعیت پیکان و پدیده در آستانه رویارویی

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” در چارچوب رقابت های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم های پیکان و پدیده با هم دیدار می کنند. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

وضعیت پیکان و پدیده در آستانه رویارویی

اطلاعات بازی

هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر ایران ؛ جام خلیج فارس
بازی: پدیده – پیکان
تاریخ و زمان: چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰
مکان: تهران – ورزشگاه دستگردی
داوران: محمدرضا تارخ، حامد صفایی، مهرداد نجفی و امیرسامان سلطانی / ناظر: حاتم بک‌پور

وضعیت دو تیم

تیم فوتبال پیکان در حال حاضر با هجده امتیاز در جایگاه ششم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران قرار گرفته است. مجتبی حسینی و شاگردانش این فصل از مسابقات را خوب آغاز کردند و در ادامه نیز نمایش هایی درخشان داشتند. آنها در آخرین بازی لیگ برتری خود در هفته یازدهم با تیم پر قدرت سپاهان اصفهان دیدار کردند و موفق شدند این تیم مدعی را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند و خود را به رتبه ششم برسانند. حال بازی با پدیده از آن دست مسابقات است که آنها می کوشند در آن سه امتیاز را بگیرند تا وضعیت بهتری در جدول مسابقات بدست بیاورند. قطعا پیکان در این بازی برای سه امتیاز راهی میدان می شود.

پدیده در حالی با پیکان دیدار می کند که وضعیت بدی دارد. تیم مشهدی که این فصل را با حواشی زیادی سپری می کند در حال حاضر با تنها دو امتیاز در قعر جدول رده بندی مسابقات فوتبال ایران قرار دارد. با حضور داود سیدعباسی نیز وضعیت پدیده تغییری نکرد و آنها برابر رقیب خود شکست خوردند. پدیده در هفته یازدهم میزبان استقلال و فرهاد مجیدی بود و با حساب ۳-۰ شکست خورد. در هرحال پدیده وضعیت جالبی ندارد اما بازیکنان این تیم و سرمربی آنها بدون شک خود را برای بازی پیش رو آماده کرده اند و باید دید در نهایت می توانند شرایط را تغییر دهند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا