سرمربی گل‌گهر : دیگر با آن هفت امتیاز کاری نداریم

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” سرمربی گل‌گهر گفت: بازیکنان ما از نظر روحی خودشان را پیدا کردند و دیگر با آن هفت امتیاز کاری نداریم. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

سرمربی گل‌گهر : دیگر با آن هفت امتیاز کاری نداریم

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی عصر سه‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: داربی حساسیت و شرایط خودش را دارد اما خوشحالم که استان کرمان در لیگ برتر و لیگ یک جایگاه خودش را پیدا کرده و قطعا بازی خوبی را با مس خواهیم داشت. به آقای ربیعی و تیمش تبریک می‌گویم چون تیم بسیار منسجمی دارند. ما هم شرایط خاصی داریم و باید از بچه‌ها تشکر کنیم که از نظر روحی خودشان را پیدا کردند. فردا باید حتما سه امتیاز را بگیریم چون این سه امتیاز مهم است و شرایط جدولی را باید بهتر کنیم.

او ادامه داد: ربیعی مربی جوانی است که عملکرد خوبی داشته اما ما باید روندمان را ادامه دهیم و با آن هفت امتیاز کاری نداریم. مردم گل‌گهر را یک تیم فنی و بسیار خوب می‌بینند و از بازی‌های گل گهر لذت می برند. این برای ما مهم است و تیممان شرایط خوبی دارد. به شرایط جدول کاری نداریم و به روندمان نگاه می‌کنیم. در بازی با آلومینیوم هم اگر در نیمه دوم در ضربات آخر مقداری دقت می‌کردیم، با سه امتیاز بیرون می‌آمدیم. فردا هم بازی هجومی در دستور کارمان است و باید نقاط قوت حریف را مهار کنیم چون سه مهاجم خیلی خوب دارند.

سرمربی گل‌گهر اضافه کرد: خوشحالم در استانی هستم که چه از نظر فرهنگی و چه از نظر فوتبالی دارد به کشور کمک می‌کند. تیم‌های دیگری هم هستند که می‌توانند در لیگ برتر حضور داشته باشند و عملکرد خوبی داشته باشند. فردا امیدوارم برنده باشیم و در جدول شرایط خودمان را بهتر کنیم.

تقابل دو تیم گل گهر و مس رفسنجان فردا(چهارشنبه) در قالب هفته یازدهم لیگ برتر ساعت ۱۵ در سیرجان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا