نویدکیا : یکی از بهترین تیم های ایران هستیم

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و پدیده اظهار داشت: ما باید واقعیت را قبول کنیم که سه شکست متوالی داشته و یک مقدار از شرایط ایده‌آل‌مان خارج شدیم. بازی با پدیده برای ما خیلی بازی مهمی است و باید بگویم به این توجه نداریم که تیم پدیده آخر جدول است و این برای ما اهمیت دارد که با تیمی خوب و باانگیزه بازی داریم. سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

نویدکیا : یکی از بهترین تیم های ایران هستیم

وی ادامه داد: تیم پدیده می‌خواهد سه امتیاز را بگیرد، اما ما برای خروج از این شرایط نیاز به این پیروزی داریم و فکر می‌کنم بازی جذابی خواهد شد. پدیده حریف قابل احترامی برایمان است. چیزی که امسال مشاهده کردم، این است که چیزی به اسم بازی راحت وجود ندارد و همه بازی‌ها سخت است، مخصوصاً برای ما، چون همه تیم‌ها می‌خواهند از سپاهان امتیاز بگیرند و این کارمان را سخت‌تر می‌کند. امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم. بازیکنان انگیزه زیادی دارند، اما باید با واقعیت‌ها جلو رفت. بعضی وقت‌ها انگیزه بیش از حد می‌تواند تیم را اذیت کند. بازیکنان باید منطقی‌تر فکر کنند و عملکرد احساسی نداشته باشند و با منطق‌شان بتوانند بازی خوبی انجام بدهند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره نتایج پر نوسان سپاهان در فصل جاری گفت: شاید حرفم کمی غیر منطقی باشد، چون می‌خواهم بگویم که کمی بیش از حد بدشانسی آوردیم، اما نمی‌خواهم این مسائل را توجیه کنم. واقعیت این است که طبق آمار، یکی از بهترین تیم‌های ایران هستیم و در بسیاری از آیتم‌ها در رده اول قرار داریم، اما متاسفانه خیلی از موقعیت‌ها را هدر دادیم و این یک معضل بزرگ است. در نهایت اینکه در فوتبال امروز نتیجه اهمیت دارد. هر چقدر توضیح بدهم که بیشترین موقعیت را داشته‌ایم و دیگر شرایطمان هم خوب است، در نهایت اینها توجیه می‌شود. کمی مشکل داریم، اما قطعاً حل خواهد شد.

وی درباره رضایتش از عملکرد دروازه‌بان خارجی سپاهان عنوان کرد: کاملاً راضی هستم. او شاید به نظر گل‌های بدی خورده باشد، اما آن چیزهایی که از یک دروازه‌بان نیاز داشتم، انجام داده است و مشکل خاصی ندارد. در ضمن آن گل‌هایی هم که دریافت کرده، واقعاً مقصر اصلی نبوده که بخواهیم از او انتقاد کنیم.

نویدکیا درباره نقل و انتقالات نیم فصل اظهار داشت: اگر بخواهم واقع‌بینانه بگویم، نفرات خوبی در تیم دارم و فکر نمی‌کنم نیاز به بازیکن داشته باشم. اگر در کادر فنی حس کنیم که نیاز به بازیکن جدید است، آن وقت درباره‌اش صحبت می‌کنیم. به هر حال الان حس نمی‌کنم که نیاز به بازیکن دیگری وجود دارد. ما باید بیشتر روی این موضوع تأکید داشته باشیم که بتوانیم بازیکنان را به لحاظ هماهنگی بیشتر به هم نزدیک کنیم تا بتوانیم از این شرایط خارج شویم.

نویدکیا درباره غایبان تیمش در بازی  فردا گفت: مهدی‌زاده مصدوم شده و رضا میرزایی هم که از دیدار با نساجی دچار آسیب دیدگی شده، در اختیار نداریم.

وی درباره عملکرد شهریار مغانلو و سجاد شهباززاده و اینکه شنیده شده مغانلو قرار است در نیم فصل به پرسپولیس برود، اظهار داشت: مسئولیت جدا شدن بازیکنان با من است. اگر کسی سپاهان را دوست نداشته باشد، به اجبار نگه نمی‌داریم، اما درباره شهریار باید بگویم که من قطعاً به او ایمان دارم. درست است که موقعیت‌هایمان گل نشده، ولی آن فوتبالی را که دوست دارم، انجام می‌شود. من گفتم دلم نمی‌خواهد توجیه کنم که به خاطر انجام فوتبال زیبا، هیچ مشکلی در تیم نیست، واقعیت این است که فوتبال نیاز به نتیجه هم دارد. هواداران برد می‌خواهند و اینکه تیم‌ها چه فوتبالی ارائه می‌کنند و چه سبکی دارند، شاید خیلی به این مسائل توجه نکنند. به هر حال خوشبختانه شرایط ما در سپاهان راضی کننده است و به این مسائل توجه می‌شود. در نهایت نتیجه هم نیاز است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره مسائل مطرح شده پیرامون احتمال بازگشت احسان حاج‌صفی به سپاهان خاطرنشن کرد: من صحبتی با او در این باره نداشته‌ام و چیزی در این باره نمی‌دانم.

نویدکیا در پایان خطاب به هواداران این تیم گفت: می‌توانم به آنها بگویم که  به آنها حق می‌دهم و این طبیعی است که از تیم و من انتظار داشته باشند. من تمام تلاشم را می‌کنم که یک تیم فوق‌العاده خوب داشته باشیم. حالا اینکه در این مسیر چقدر می‌توانم موفق باشم، نمی‌توانم از الان درباره‌اش صحبت کنم. فقط می‌توانم بگویم که همه تلاشم را انجام می‌دهم. این را هم می‌دانم که اگر سپاهان را به اندازه هواداران دوست نداشته باشم، کمتر از آنها هم نیست. من همه عمر ورزشی‌ام را در این تیم بوده‌ام و اندازه هواداران دغدغه تیم را دارم و هرکاری که از دستم بربیاید، انجام می‌دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا