آیا امتیاز گل گهر بازگردانده می شود ؟

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف در این باره می‌گوید: «شاکیان این پرونده باشگاه‌های دیگر هستند و نمی‌دانم چرا پرسپولیس اعتراض دارد و چرا فکر می‌کنند اعتراض آنها در رای تاثیر دارد؟ در هر صورت طبق قانون سازمان لیگ هم نباید رای کمیته انضباطی را در جدول اعمال می‌کرد چون در رای کمیته انضباطی فرصت اعتراض به باشگاه گل گهر داده شده و باید منتظر می‌شدند تا نتیجه جلسه کمیته استیناف هم مشخص شود.» سایت لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

آیا امتیاز گل گهر بازگردانده می شود ؟

با این اظهار نظر سازمان لیگ باید در روزهای پیش رو به طور رسمی‌جدول رده بندی لیگ برتر را به حالت قبل برگرداند و هرگاه رای نهایی از سوی کمیته استیناف صادر شد آن را در جدول رده بندی اعلام کند.

این در حالی است که پیش تر گفته شده بود آرای صادره از سوی رکن‌های قضایی فدراسیون فوتبال بلافاصله بعد از صدور لازم الاجرا هستند؛ حتی اگر قابلیت تجدید نظر داشته باشند. 

باشگاه گل گهر به رای صادره از سوی کمیته انضباطی معترض شده است اما هنوز پرونده در اختیار کمیته استیناف قرار نگرفته است به این خاطر که کمیته انضباطی منتظر دریافت دفاعیات مشترک سه باشگاه استقلال – سپاهان و پیکان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا