ترکیب تیم ملی در برابر عراق

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” شایعه شده بود امیرحسین حسین زاده به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود، اما فعلاً این اتفاق رخ نداده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

ترکیب تیم ملی در برابر عراق

تیم ملی اولین تمرین خود را برای تقابل با عراق و امارات در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی انجام داد، هرچند خیلی از بازیکنان لژیونر به دلیل حضور در بازی های باشگاهی‌شان در این تمرین شرکت نکردند. یکی از ستاره های غایب تمرین تیم ملی سردار آزمون بود که به دلیل مشکوک بودن به کرونا هنوز به ایران نیامده است. بعد از انتشار خبر ابتلای سردار به کرونا و مثبت شدن تست اولیه این بازیکن، بعضی از رسانه ها اعلام کردند، امیرحسین حسین زاده ستاره جوان استقلال جانشین آزمون خواهد شد ولی این اتفاق رخ نداد و خبری از حضور این بازیکن در تمرین تیم ملی نبود.

بعد از اعلام لیست تیم ملی توسط اسکوچیچ،  دوبازیکن استقلال به نام های امیرحسین حسین زاده و مهدی مهدی پور به دلیل کرونا از لیست خط خوردند، درصورتیکه این دو نفر از دید اسکوچیچ می‌توانستند در لیست حضور داشته باشند ولی کرونا مانع از این اتفاق شد.

گفتنی است حسین زاده در صفحه شخصی خود اعلام کرد تست کرونایش منفی شده و مشکلی برای شرکت در تمرینات استقلال ندارد ولی با این حال خبری از حضور او در تمرین تیم ملی نیست. لازم به ذکر است کادرفنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون فوتبال منتظر جواب تست دوم سردار آزمون هستند که باید توسط باشگاه زنیت باید اعلام شود. در صورتی که دوباره جواب تست کرونای سردار دوباره مثبت شود، اسکوچیچ بازیکن دیگری را جانشین ستاره خط حمله تیم ملی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا