کفش طلای لیگ در دستان گادوین منشا

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” ستاره خط حمله مس رفسنجان جایگاه خود در صدر جدول گلزنان را تثبیت کرد و توانست اولین بازیکن با شمار گل‌های دو رقمی در لیگ بیست و یکم شود. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

کفش طلای لیگ در دستان گادوین منشا

در مصاف جذاب سپاهان و مس رفسنجان در اولین مسابقه از نیم‌فصل دوم لیگ برتر، در حالی‌که طلایی‌پوشان سپاهان پیش از دقیقه اول مسابقه توانسته بودند به گل برسند، درخشش گادوین منشا، نتیجه را به سود میزبان تغییر داد و حالا این نارنجی‌پوشان مس هستند که فعلا از حریف نامدار خود پیشی گرفته‌اند.

منشا گل اول خود را در مسابقه امروز روی پاس عالی فایز الرشیدی دروازه‌بان مس و با استفاده از اشتباه ولسیانی توانست در دقیقه ۱۹ وارد دروازه کنت کند و در دقیقه ۳۶ نیز او پنالتی به دست آمده برای تیمش را با ضربه‌ای دقیق خلاف جهت حرکت دروازه‌بان سپاهان به گل تبدیل کرد تا شمار گل‌هایش در این فصل فوتبال ایران دو رقمی شود.

نکته جالب‌توجه درباره درخشش منشا در لیگ بیست و یکم این است که او از ۱۰ گل به ثمر رسانده خود که باعث شده تا صدرنشین جدول گلزنان باشد، ۷ گل را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده تا مهارت خود را درباره این مسئله نشان بدهد.

موضوع دیگر او فصل گذشته تا پایان هفته شانزدهم نیز ۱۰ گل به ثمر رسانده بود و حالا در این فصل هم توانسته این رکورد را برای خود تکرار کند.

البته در لیگ بیستم منشا نیم‌فصل دوم بدی را تجربه کرد و تنها ۴ بار موفق به گلزنی شد تا کفش طلای لیگ را از دست بدهد و باید دید در این فصل روند گلزنی مهاجم نیجریه‌ای مس رفسنجان چگونه خواهد بود و در ادامه او چند گل دیگر می‌تواند برای تیمش به ثمر برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا