مدیرعامل باشگاه هوادار : نقل و انتقالات فعلا تعطیل !

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” بحران کرونایی در اردوی استقلال و احتمال لغو دیدار آبی‌پوشان با هوادار سوژه روز فوتبال ماست و بهرام امیری، مدیرعامل باشگاه هوادار، نیز یک استقلالی مشهور که سابقه معاونت آبی‌ها را دارد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

مدیرعامل باشگاه هوادار : نقل و انتقالات فعلا تعطیل !

بحران کرونا در اردوی استقلال و احتمال لغو دیدار آبی‌پوشان با هوادار باعث شد سراغ بهرام امیری مدیرعامل باشگاه هوادار برویم تا از موضع این تیم مطلع شویم.

با توجه به شرایط کرونایی آبی‌پوشان به نظرتان دیدار هوادار و استقلال برگزار می‌شود؟

در خصوص برگزاری یا لغو دیدار هوادار و استقلال قرار است سازمان لیگ ظرف ۲۴ ساعت آینده تصمیم گیری کرده و نتیجه آن را به دو تیم اعلام کند. ما نیز منتظر هستیم تا تکلیفمان مشخص شود.

در چنین شرایطی قانون چه می‌گوید؟

ستاد مبارزه با کرونا می‌گوید با گذشت ۷۲ ساعت از تست اولیه تست مجددی از مبتلایان به ویروس گرفته و چنانچه تعداد مبتلایان همان تعداد اولیه بود بازی بعدی نیز لغو خواهد شد. اما اگر تعداد مبتلایان کاهش یابد بازی باید برگزار شود.

با این وضعیت نگران سلامت بازیکنان تیمتان نیستید؟

نه تنها نگران سلامت بازیکنان و دیگر اعضای تیم مان هستیم بلکه نگران سلامتی دیگر عوامل برگزار کننده بازی نیز هستیم. مطمئنا مسئولان ذیربط با رصد هر چه بهتر خود مانع از آسیب دیدن اعضای دو تیم و دیگر ارکان مرتبط با برگزاری این بازی خواهند بود.

چه خبر از آخرین وضعیت انتقال بابک مرادی به باشگاه هوادار؟

با توجه به دیدار حساسی که مقابل استقلال داریم فعلاً در نقل و انتقالات فعال نیستیم و انشاالله پس از این دیدار مسئولان دو باشگاه در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد.

بازیکن دیگری نیز از استقلال برای انتقال به هوادار در نظر دارید؟

از استقلال خیر اما از دیگر باشگاه‌ها قطعا بازیکنانی به جمع ما اضافه خواهند شد تا نیم فصل دوم با عملکرد بهتری در رقابت‌ها ظاهر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا