یحیی گل محمدی مانع اخراج خطیبی شد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” یکی از کارت زردهای پیام حیدری داور بازی پرسپولیس و آلومینیوم، نصیب رسول خطیبی سرمربی تیم اراکی شد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

یحیی گل محمدی مانع اخراج خطیبی شد

رسول خطیبی روی یک صحنه و پس از اعتراض شدید نسبت به قضاوت پیام حیدری کارت زرد گرفت و چه بسا اگر دخالت یحیی گل محمدی نبود ممکن بود با کارت قرمز مواجه شود!

شنیدیم سرمربی پرسپولیس که همبازی رسول خطیبی در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان بوده و رابطه صمیمانه ای نیز با سرمربی آلومینیوم اراک دارد وقتی عصبانیت بیش از حد او را دید، دوستانه از لب خط او را آرام کرد و هشدار داد: رسول جان! آرام باش الان اخراجت می‌کند.

همین جمله صمیمی سرمربی پرسپولیس کمک کرد رسول خطیبی کمی آرام تر شود. هرچند سرمربی آلومینیوم اراک پس از پایان دیدار با پرسپولیس خشم خود را این چنین نسبت به پیام حیدری داور مسابقه نشان داد: از کیفیت داوری واقعا راضی نیستم. ما در  نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم آن هم در صحنه‌ای که ما یک فرصت تک به تک داشتیم ولی داور آفساید گرفت، گل حامد پادکل هم در شرایط مشکوک به آفساید رقم خورد اما این مسائل می‌گذرد و اشتباهات داوری ایرادی ندارد اما نوع صحبت کردن پیام حیدری برای من عجیب بود. من فکر می‌کردم او خیلی با شخصیت است ولی طوری صحبت می‌کرد که در شان داور یک بازی نبود. او طوری با کادر فنی ما حرف می‌زد که کلاس داوری ما را پایین آورد. داوران ما چون کارت قرمز دارند فکر می‌کنند هر کاری که دوست دارند می‌توانند انجام بدهند. آن کلمه‌ای که برای من استفاده کرده‌ای برای خودت. شما شخصیت خودت را نشان دادی. از این بابت ناراحت هستم که در بازی به این خوبی داور شخصیتش را این مدلی نشان داد. اصلا در ذهن من نبود ولی فکر می‌کردم شخصیت این آقا (داور) خیلی بالاتر است. نکته‌ای که عجیب بود الفاظ بد داور وسط و داور چهارم بود. به داور می‌گویم چرا در صحنه‌های ما به هم کمک نمی‌کنید ولی در صحنه‌های پرسپولیس به هم کمک می‌کنید. او بعد از این صحبت به من گفت قطع است! به او گفتم اگر سیستم قطع است چرا آنها را در گوشتان گذاشتید، برای مدل گذاشته‌اید؟ بعد از این صحبت من حرفی زد که همان چیز را به خودش می‌گویم. اگر بگوییم او با ما بد حرف زد کسی باور نمی‌کند. اگر یک مربی این کار را انجام بدهد فورا با او برخورد می‌کنند. الان او با من این مدلی صحبت کرده من باید به چه کسی اعتراض کنم؟ به این مسائل رسیدگی نمی‌شود ولی باز هم می‌گویم حرفی که به خود من زد برای خودش است.

در همین ارتباط شنیدیم پیام حیدری داور مسابقه علیه رسول خطیبی گزارشی مبسوط نوشته است که اگر این خبر صحت داشته باشد، سرمربی آلومینیوم اراک با محرومیت و جریمه نقدی مواجه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا