فراز فاطمی : استقلال نباید عقب می کشید

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” پیشکسوت آبی‌ها گفت: ایرادی که می‌توان به استقلال گرفت این است که این تیم بعد از زدن گل عقب کشید و در نهایت هم گل خورد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

فراز فاطمی : استقلال نباید عقب می کشید

دیدار سیزدهم استقلال در لیگ برتر با تساوی و توقف این تیم در اراک مقابل آلومینیومی رقم خورد که در جریان بازی بارها تا آستانه باز کردن دروازه این تیم پیش رفت ولی در نهایت در وقت‌های تلف شده سد استقلالی‌ها را شکست.

فراز فاطمی در گفت‌وگو با لیگ برتر ایران، درباره دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم در اراک و دلیل توقف استقلال در این شهر اظهاراتی را مطرح کرد.

تساوی استقلال را چطور تحلیل می‌کنید؟

با توجه به اینکه استقلال ۴ بازی متوالی را برده بود روحیه بالایی داشت و خیلی سریع هم توانست توانایی‌هایش را به تیم اراکی دیکته کند. از طرفی تیم آلومینیوم بعد از شکست هفته قبل در آبادان شرایط روحی خوبی نداشت به همین خاطر خیلی زود به گل رسید. اما در ادامه کار برای این تیم گره خورد.

چرا استقلال پس از زدن گل نتوانست تعداد گل‌هایش را افزایش دهد؟

ایرادی که می‌توان به استقلال گرفت همین بود که بعد از رسیدن به گل نباید فشار را از روی حریف برمی‌داشت. استقلال تیمی است که باید همواره توانایی‌هایش را به تیم مقابل دیکته کند اما شاید تحت تاثیر اتفاقات مربوط به پنالتی استقلال ناخودآگاه عقب کشید. البته باید به تیم آلومینیوم هم تبریک بگوییم چون رسول خطیبی تیم خوبی ساخته که جسورانه فوتبال بازی می‌کند.

اتفاقات حاشیه‌ای در کناره زمین به ویژه روی محوطه فنی تیم اراک را چطور دیدید؟

به هر حال بازی در بالای جدول برای تیم‌های در کورس همواره با حساسیت‌هایی مواجه است. اما باید به رسول خطیبی که رفیق و همبازی خود من هم بوده توصیه کنم که در شرایط فوتبال حرفه‌ای باید تا حد امکان خودش را بیشتر از این کنترل کند. البته باید خودمان را جای خطیبی بگذاریم و بعد او را قضاوت کنیم. چون به هر حال مربیان در چنین شرایطی تحت فشار هستند و دوست ندارند حق تیم شان اجحاف شود.

این تساوی چقدر به ضرر استقلال شد؟

بهتر بود استقلال بازی را برنده شود و حیف شد که یک دقیقه کم آورد. ولی قرار نیست یک تیم همیشه برنده باشد. باز هم با این تساوی استقلال با رقبایش فاصله دارد و می‌تواند در هفته‌های بعد این دو امتیاز را جبران کند.

حسینی روی گل مقصر بود؟

فکر نمی‌کنم. چند بازیکن جلوی او ایستاده بودند و توپ هم به گوشه دروازه رفت و به تیر خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا