هافبک پیشین استقلال از فرهاد مجیدی تمجید کرد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” علی حاج اکبری هافبک پیشین استقلال تهران می گوید اگر آبی پوشان با همین روند بازی های خود را دنبال کنند به طور حتم پس از سال‌ها به عنوان قهرمانی لیگ برتر می رسند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

هافبک پیشین استقلال از فرهاد مجیدی تمجید کرد

علی حاج اکبری در دهه ۷۰ نخستین بازیکن کرمانی استقلال شد که با نظر ناصر حجازی به این تیم پیوست. او در خصوص آخرین شرایط این تیم به خبرورزشی گفت: استقلال روند خوبی را در طول ۱۲ هفته گذشته در پیش گرفته و از لحاظ فنی به اعتقاد من بهترین فوتبال را در بین تیمهای لیگ برتری ارائه می دهد.

وی افزود: در بازی با فولاد خوزستان اجازه ندادیم هافبک ها و مهاجمان حریف بازیسازی و خلق موقعیت کنند. لوسیانو پریرا عملاً اسیر مدافعان استقلال شده بود و هافبک‌های فولاد نیز تحت فشار بازیکنان استقلال بودند. به همین دلیل شما دیدید که استقلال در طول ۹۰ دقیقه برتری محسوسی نسبت به حریف داشت و آن گل تماشایی نیز مزید بر علت شد تا استقلال به صدرنشینی خود در جدول رده‌بندی ادامه دهد.

هافبک پیشین استقلال تهران در ادامه گفت: بازی در اراک مقابل آلومینیوم قطعاً بسیار سخت و نفس گیر خواهد بود چرا که شاگردان رسول خطیبی از انگیزه بالایی برای کسب برتری در خانه برخوردار هستند. آلومینیوم اراک جزو تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی است و آنها می خواهند هر طور شده استقلال را شکست دهند. من امیدوارم شاهد یک بازی خوب و تماشایی از سوی دو تیم باشیم.

حاج اکبری درباره نقش فرهاد مجیدی در موفقیت‌های استقلال به خبر ورزشی گفت: فرهاد به خوبی جنس بازی بازیکنان استقلال را می شناسد و می داند که از کدام بازیکن در چه شرایطی استفاده کند. مخصوصاً در خط دفاعی که ما کمترین گل خورده را داریم و هماهنگی زیادی بین بازیکنان خط دفاعی به وجود آمده است. به اعتقاد من اگر استقلال به صدر جدول رده بندی رسیده تنها دلیلش قدرت فنی و مدیریتی فرهاد مجیدی است که توانست تیم را به خوبی سر و سامان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا