بازیکنان برزیلی در راه هستند

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” یکی از نقاط ضعف تیم استقلال در نیم فصل نخست که بسیاری از کارشناسان هم به آن اشاره کردند، فقدان یک هافبک بازی ساز در میانه میدان بود. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

بازیکنان برزیلی در راه هستند

در حالی به هفته پایانی نیم فصل نخست رسیده‌ایم که تیم استقلال با عملکردی بهتر از دیگر تیم‌ها در صدر جدول رده بندی قرار گرفته و تنها تیم بدون شکست مسابقات است. آبی پوشان در حالی با نتایج خوب شان در صدر جدول قرار گرفته و در آستانه صدرنشینی در پایان نیم فصل هستند که در تمام طول فصل از فقدان یک هافبک بازی ساز و خلاق رنج بردند و در اولویت نقل و انتقالات نیم فصل به خدمت گرفتن یک بازیکن در این پست است.

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس رفسنجان خبر از خرید دو بازیکن خارجی (یک آسیایی و یک غیر آسیایی) داد که یکی از این دو در همین پست هافبک بازی ساز می‌باشد.

با اینکه گزینه‌های متعددی برای این پست به استقلال معرفی شده است، اما یکی از گزینه‌های مهمی که به این باشگاه معرفی شده بازیکنی از کشور برزیل است که در صورت نهایی شدن این انتقال، آبی‌ها می‌توانند در نیم فصل دوم از یک هافبک طراح و با تجربه استفاده کنند. این در حالی است که گفته می‌شود در لیست خروجی‌های استقلال، یک یا دو هافبک هم وجود دارند تا آنها بتوانند از خریدهای جدید خود استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا