هافبک استقلال دوباره به زمین خواهد رفت ؟

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” یکی از ستاره‌های کم نور تیم استقلال در لیگ بیست و یکم بازیکنی بود که با جنجال‌ و سر و صدای زیاد به این تیم پیوست. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

امین قاسمی‌نژاد هافبک تهاجمی تیم استقلال در ابتدای لیگ برتر بیست و یکم از شهرخودرو مشهد به این تیم پیوست. او در یکی از حساس‌ترین دیدارهای استقلال در هفته‌های پایانی دور رفت زننده گل سوم تیمش بود تا استقلال سه امتیاز حساس مقابل مس رفسنجان به دست بیاورد.

هافبک استقلال دوباره به زمین خواهد رفت ؟

قاسمی‌نژاد که بر خلاف انتظار هواداران در فصل جدید فوتبالی اش نتوانست آنچنان که باید و شاید در ترکیب استقلال به میدان برود در هفته ماقبل پایانی (هفته چهاردهم) زننده سومین گل تیمش بود تا استقلال به جای تساوی ۲-۲ با نتیجه ۳ بر ۲ حریف سرسختش را مغلوب کند.

در ارتباط با همین بازیکن عنوان می‌شد امین قاسمی‌نژاد قرار است در نیم فصل از استقلال جدا شده و برای ادامه فوتبالش به یکی از تیم‌های لیگ برتری برود. سرنوشتی که پیش از این بازیکنان دیگری مانند بختیار رحمانی و یا حسن بیت سعید به آن دچار شده بودند. بازیکنانی که در تیم‌های قبلی شان ستاره بودند اما در استقلال با افت چشمگیری مواجه شده و در نهایت رفتن را بر ماندن ترجیح دادند، اما ظاهراً امین قاسمی‌نژاد می‌خواهد از این قاعده مستثنی باشد.

این بازیکن مازندرانی ۳۵ ساله که در سال‌های پایانی فوتبالش به سر می‌برد اعلام کرده می‌خواهد در استقلال بماند و شرایط را برای خود و تیمش تغییر بدهد. او به تازگی در صحبتی که با کادر فنی استقلال داشته اعلام کرده قصد دارد با شرکت در یک دوره فشرده بدنسازی سفت و سخت، در دور برگشت بار دیگر به روزهای اوجش رسیده و توانایی‌هایش را در استقلال به نمایش بگذارد. او به هم تیمی‌هایش گفته می‌ماند و حقش را در استقلال می‌گیرد.

قاسمی‌نژاد در دور رفت تنها در ۹ بازی از ۱۵ دیدار استقلال برای این تیم به میدان رفت و مجموعاً ۲۳۲ دقیقه حضور در ترکیب استقلال را از خود برجای گذاشت که نسبت به آمار فصل گذشته‌اش بسیار ناچیز است. او در لیگ بیستم در ۲۳ بازی تیم شهرخودرو ۱۹۳۰ دقیقه برای این تیم به میدان رفت و ۱۱ گل به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا