سرپرست استقلال : ما با جادو و جنبل کاری نداریم

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” سرپرست تیم استقلال گفت: وقتی با فرهاد مجیدی به نیمکت تیم رسیدیم متوجه شدیم یک پوست موز روی صندلی‌های نیمکت مان افتاده که بعید می دانم کار بچه‌های تیم خودمان باشد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

سرپرست استقلال : ما با جادو و جنبل کاری نداریم

بیژن طاهری بازیکن اسبق و مدیر تیم استقلال در گفتگو با لیگ برتر ایران، درباره برد سه امتیازی و تداوم صدرنشینی استقلال در تبریز، همچنین حاشیه های مربوط به نیمکت تیم استقلال و دلخوری های بوجود آمده در نشست خبری فرهاد مجیدی اظهاراتی را مطرح کرد.

بازی در تبریز چطور بود؟

هوا به شدت سرد بود. به قدری که مغز استخوان را می ترکاند. ولی واقعاً بچه‌ها زحمت کشیدند و با درایت کادر فنی سه امتیاز حساس به دست آوردیم. شرایط استقلال در جدول به گونه‌ای است که دیگر حق اشتباه نداریم و خدا را شکر بچه ها تلاش‎شان را کردند تا در آن هوای سرد دست پر به تهران برگردیم.

ماجرای پوست موز روی نیمکت تیم شما چه بود؟

واقعاً نمی‌دانم! من و فرهاد با هم از رختکن به زمین آمدیم و وقتی به نیمکت رسیدیم، دیدیم یک پوست موز روی نیمکت تیم افتاده است. البته در آن حدفاصل بچه ها برای گرم کردن در زمین حضور داشتند و ممکن است روی نیمکت رفت و آمد داشتند یا عکاس ها و افرادی که دور و بر زمین بودند هم شاید روی نیمکت نشسته باشند.

ممکن است این پوست موز توسط بازیکنان خودتان روی نیمکت افتاده باشد؟ یعنی سابقه چنین چیزی در تمرینات و مسابقات را داشته اید؟

هرگز! هیچ وقت بچه های تیم ما این کار را نمی کنند.

پس احتمال دارد که کسی خواسته استقلال را از این طریق جادو کند و یا این پوست موز به این منظور روی نیمکت شما قرار داده شده باشد؟

این را هم نمی‌دانم. با توجه به اینکه ما به این چیزها اعتقادی نداریم قطعاً فکرمان هم به سمت این قبیل مسائل نرفت. اعتقاد ما قرآن و خداست و تلاش بچه‌ها و کادر فنی بزرگترین فاکتور استقلال در این فصل است که باعث شده تیم صدر جدول باشد. قطعاً اگر این تلاش‌ها و کوشش‌ها از سوی کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه نبود امروز استقلال چنین شرایطی نداشت. ما نه تنها با جادو و جنبل کاری نداریم بلکه فکر این مسائل را هم به تیم‎مان نزدیک می کنیم.

در نشست خبری پایان دو دیدار اخیر استقلال دو سوال از سوی خبرنگاران باعث دلخوری مجیدی شد که اتفاقاً هر دو به سبک بازی تیم تان مربوط می شود. چرا عده‌ای می‌گویند استقلال زیبا بازی نمی‌کند؟

چون ناراحت هستند که تیم ما برنده می‌شود. این قبیل سوالات را مطرح می کنند تا تمرکز مجموعه تیمی ما را به هم بریزند. در حالی که این قبیل مسائل باعث مصمم تر شدن اعضای تیم استقلال می‌شود. ما دنبال قهرمانی هستیم و همه اعضای تیم با این طرز تفکر در تمرینات و مسابقات حاضر می شوند. واقعاً لازم است خبرنگارانی که این قبیل سوالات را مطرح می کنند درباره دلیل این موضوع با خودشان خلوت کنند. نگاهی به آمار تیم استقلال مشخص می‌کند که این قبیل انتقادها طبیعی نیست. استقلال از هر نظر در جدول رده بندی نتایجش بهتر است، اما آنهایی که از نتایج استقلال ناراحتند برای ایجاد حاشیه چنین سوالاتی را مطرح می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا