چک استقلال برگشت خورد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” شنیده‌ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس فعلا به تعهدات خود در قبال سازمان لیگ عمل کرده است. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

طبق قرارداد منعقد شده میان مدیران استقلال و سازمان لیگ، باشگاه استقلال در مجموع بازی‌های خانگی خود، باید سهم سازمان لیگ را از تبلیغات محیطی پرداخت کند.

چک استقلال برگشت خورد

 یکی از چک‌هایی که باشگاه استقلال به سازمان لیگ داده بود، برگشت خورده و سهم سازمان لیگ در چهار مسابقه هم پرداخت نشده است. آنطور که مسئول حقوقی سازمان لیگ اعلام کرد، طبق قراردادی که برای تبلیغات محیطی بین سازمان لیگ و باشگاه استقلال منعقد شده است، در صورتی که سهم سازمان لیگ از تبلیغات محیطی هر بازی تا ۲۴ ساعت بعد از هر بازی پرداخت نشود، قرارداد خود به خود فسخ می‌شود و سازمان لیگ می‌تواند کارگزار تبلیغات محیطی خودش را انتخاب کند.

با این حساب باشگاه استقلال به جز ۳ میلیارد تومانی که روز اول به سازمان لیگ پرداخته، هیچ پرداختی دیگری به سازمان لیگ نداشته است و به نظر می‌رسد آن‌ها خیلی زود با کارگزار خود دچار مشکل شدند. از آنطرف پرسپولیس هم همین فرمول را برای اجرای تبلییغات محیطی خود در نظر گرفته و آن‌ها هم باید بعد از هر بازی سهم سازمان لیگ را به حساب آن‌ها واریز کنند. حالا این سوال پیش می‌آید که پرسپولیسی‌ها تا الان این پول‌ها را پرداخت کردند یا اینکه قرار است این باشگاه هم به سرنوشت رقیب سنتی خود دچار شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که پرسپولیسی‌ها مشکلی در این زمینه ندارند و توانستند سهم سازمان لیگ را از تبلیغات محیطی به حساب آن‌ها واریز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا