فرهاد مجیدی : استقلال دو بازیکن خارجی نیاز دارد

“گزارش خبری لیگ برتر ایران” فرهاد مجیدی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با مس رفسنجان صراحتاً اعلام کرد برای نیم فصل دوم به دو بازیکن خارجی جدید نیاز دارد. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

فرهاد مجیدی : استقلال دو بازیکن خارجی نیاز دارد

براساس قوانین، تیم‌ها می‌توانند از وجود چهار بازیکن غیرایرانی در لیگ برتر استفاده کنند ولی یکی از آنها حتماً باید آسیایی باشد.

به همین خاطر طی روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون صیدهای جدید فرهاد مطرح شده است. مدت‌هاست زمزمه‌هایی در رابطه با احتمال حضور یک هافبک ژاپنی در استقلال داخل فضای مجازی مطرح شده و البته کادر فنی و مدیریتی این باشگاه هنوز آن را تأیید نکرده‌اند.

از سوی دیگر، این روزها بحث‌هایی را نیز در رابطه با احتمال جذب یک بازیکن ازبکستانی می‌شنویم اما یکی از مسئولان باشگاه پیرامون شایعات مذکور به خبر ورزشی گفت :حالا که از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شده ایم، ابتدا باید ببینیم آقای مجیدی هم چنان سیاست قبلی خود در یارگیری و مدنظر قرار دارد یا آن را عوض کرده است؟

در رابطه با بازیکنان ژاپنی و ازبکستانی هم هنوز به صورت رسمی چیزی از طرف کادر فنی به ما اعلام نشده و تا وقتی مجیدی صراحتاً حرفی نزند، از نظر ما همه این موارد شایعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا