اتفاق تاریخی در بازی استقلال – مس

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، زنان فوتبال‌دوست می‌توانند از بازی استقلال و مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر دیدن کنند. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

اتفاق تاریخی در بازی استقلال - مس

بعد از کش‌وقوس‌های فراوان سرانجام وزارت کشور مجوز ورود 500 هوادار خانم را برای مسابقه استقلال و مس کرمان در ورزشگاه آزادی صادر کرد و این تعداد با حضور در طبقه دوم می‌توانند بازی را تماشا کنند.

بعد از اعلام وزیر کشور مبنی بر اینکه برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها مشکلی وجود ندارد، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیری‌های لازم را انجام دادند و در نهایت، قرار بر این شد تا فعلا در ورزشگاه‌ آزادی حضور بانوان آزاد شود و سپس با تجهیز ورزشگاه‌های دیگر این امکانات به سایر ورزشگاه‌ها نیز برسد.

بر این اساس، طبق هماهنگی انجام شده دیدار استقلال و مس کرمان با حضور حدود 500 هوادار زن برگزار خواهد شد. طبق این برنامه ریزی ۵۰۰ هوادار خانم از طریق سامانه بلیت فروشی امکان تهیه بلیت مسابقه استقلال و مس را دارند.

این هواداران در بخشی از ورزشگاه از طبقه دوم مستقر می‌شوند و همچنین پارکینگ مجزایی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. آنها از در شرقی وارد ورزشگاه می‌شوند و ورودی‌های مجزا با مردان خواهند داشت.

با توجه به الزام‌های فیفا برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها این موضوع در ایران به مرحله نهایی رسیده و اگر همه چیز در مسابقه فردای استقلال و مس خوب پیش برود، احتمالا در آینده شاهد حضور بیشتر و گسترده زنان در ورزشگاه‌ها نیز خواهیم بود.

نحوه ورود بانوان به ورزشگاه آزادی
بعد از صدور مجوز برای حضور 500 هوادار خانم در ورزشگاه آزادی، باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای را در خصوص نحوه ورود تماشاگران صادر کرد.
با اعلام سعید فتاحی، معاون ورزشی باشگاه استقلال، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و اخذ مجوزهای لازم، بانوان هوادار تیم فوتبال استقلال می‌توانند از طریق سایت فوق، اقدام به خرید بلیت مسابقه کنند.
همچنین از بانوان خواسته شده از ورودی شرقی ورزشگاه آزادی، پارکینگ شماره ۲۱ وارد ورزشگاه شده و از طریق تونل شماره ۲ در سکوی شماره ۵ مستقر شوند.
همچنین باشگاه استقلال برای انتقال خانم‌ها از پارکینگ شماره ۲۱ به تونل ۲ و بالعکس اتوبوس در نظر گرفته است.
نکته مهم این است که خانم‌ها بلیت ورودی و کارت ملی را باید همراه داشته باشند تا بتوانند به راحتی از گیت‌های الکترونیک رد شوند.

گفتنی است؛ دیدار استقلال و مس ساعت 19 روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا