قرارداد منشا در تلویزیون لو رفت!

“گزارش خبری لیگ برتر ایران”، سرمربی مس رفسنجان می‌گوید گادوین منشا فصل گذشته قرارداد پایینی با این تیم داشت. لیگ برتر ایران شما را به ادامه خبر دعوت می کند.

قرارداد منشا در تلویزیون لو رفت!

پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات با وجود جذب ستاره ها همچنان موفق به جذب مهاجم برای تقویت خط حمله خود نشده است، در مقطعی به دنبال جذب گادوین منشا مهاجم سابق خود بود که این بازیکن در‌ نهایت با رد پیشنهاد پرسپولیس قرارداد خود را با مس رفسنجان تمدید کرد.

تمدید منشا با مس این شائبه را ایجاد کرد که مس با پیشنهاد نجومی به این بازیکن موفق به حفظ او شد که البته این مسئله بارها از سوی مسئولان این باشگاه تکذیب شد.

محمد ربیعی در بخشی از مصاحبه امشب خود در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد مس از منشا پایین تر از پرسپولیس بود گفت: من نمی‌دانم پیشنهاد پرسپولیس چقدر بود اما می‌دانم مبلغ منشا چقدر است.

او سپس در واکنش به اینکه آیا سقف ۸ میلیاردی برای منشا رعایت شده پاسخ داد: قرارداد منشا ریالی نیست و به صورت ارزی است. من به ضرس قاطع می‌گویم و اگر لازم باشد در پایان برنامه هم قرارداد او را به شما نشان می‌دهم؛ منشا سال گذشته قرارداد پایینی با ما داشت و قراردادش به صورت راندمانی بود. یعنی باید به چیزهایی در مسیر کار دست پیدا می‌کرد تا به میزان آن دریافتی داشته باشد.

سرمربی مس افزود: امسال با توجه به اینکه آقای گل مسابقات شد نت پایه اش افزایش پیدا کرد اما باز هم مسیر راندمان دارد و به میزان عملکردش وابسته است.

نکته جالب اینکه وقتی دوربین برای پخش یک گزارش به بیرون از استودیو رفت در بازگشت مهدی توتونچی مجری برنامه اعلام کرد پشت صحنه قرارداد منشا را دیده و این توافق مبلغ مناسبی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا